پرسپولیس 0 - 1 نفت مسجدسلیمان/ ناکامی دوباره سرخ‌ها در خانه

پرسپولیس در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر عصر امروز میزبان نفت مسجدسلیمان بود و مقابل این تیم شکست خورد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر پرسپولیس در روزی که میزبان نفت مسجدسلیمان بود برای چهارمین بار در فصل جاری مغلوب شد.

نفت با رویکردی تدافعی این بازی را آغاز کرد و در بیشتر زمان بازی حداقل 8 تا 9 بازیکن زردپوش در نیمه خودی حضور داشتند. پرسپولیسی‌ها در دقایق آغازین بازی روی ضربات از راه دو سعی در باز کردن دروازه نفت داشتند که این ضربات به دلیل بی‌دقتی بازیکنان این تیم از یک سو و آمادگی مکانی درون دروازه نفت سودی برای تیم سرخ‌پوش میدان نداشت. از اواسط نیمه نخست ارسال از کناره‌ها در دستور کار پرسپولیس قرار گرفت و در یک صحنه ضربه امیری به شکلی کاملا خطرناک از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. بازی در دقایق پایانی نیمه اول آرام دنبال شد و در آخرین لحظات نیمه نفت اولین موقعیت خطرناک خود را روی ضدحمله سریع و با فرار الجبوری به دست آورد که این موقعیت با هوشیاری کاپیتان پرسپولیس خنثی شد.

در نیمه دوم فشار حملات پرسپولیس بیشتر شد هر چند دفاع فشرده نفت اجازه طرح‌ریزی حملات از عمق را از پرسپولیسی‌ها گرفته بود و سرخ‌ها چاره‌ای جز ارسال از کناره‌ها نداشتند. نفتی‌ها نیز روی ضدحملات و سرعت الجبوری حساب ویژه‌ای باز کرده بودند و در چند صحنه‌ نیز دروازه پرسپولیس را تهدید کردند. پرسپولیس روی اشتباه طیبی و تیزهوشی ترابی تا نزدیکی باز کردن دروازه نفت پیش رفت هر چند ضربه ترابی با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت. مکانی دروازه‌بان نفتی‌ها نیز در چند صحنه ناجی این تیم شد. نفت در نهایت روی یک ضربه کرنر توسط علیرضا علیزاده به گل رسید و با همین گل نیز موفق به کسب پیروزی در این بازی شد.

این سومین پیروزی فصل شاگردان مهدی تارتار بود و با سه امتیاز این بازی نفت 17 امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. پرسپولیس نیز برای چهارمین بار در فصل جاری شکست خورد تا همچنان با 19 امتیاز تیم سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر باشد.

اخبار مرتبط:
حواشی لحظه به لحظه دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان+ تصاویر
پرسپولیس 0 - 1 نفت‌ مسجدسلیمان‌‌‌‌‌‌‌/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی پرسپولیس 0 - 1 نفت مسجد سلیمان/ ویدیو 

 

تگ ها


پرسپولیس نفت مسجدسلیمان پرسپولیس نفت مسجدسلیمان پرسپولیس نفت مسجد سلیمان هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال