پرسپولیس 0 - 2 سپاهان/ برد شش امتیازی شاگردان قلعه‌نویی

پرسپولیس و سپاهان عصر امروز در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر مقابل هم قرار گرفتند که این بازی در نهایت با برتری سپاهان به پایان رسید....

پرسپولیس و سپاهان عصر امروز در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر مقابل هم قرار گرفتند که این بازی در نهایت با برتری سپاهان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر پرسپولیس در روزی که میزبان سپاهان بود مقابل این تیم با حساب دو بر صفر شکست خورد.

این بازی در شرایطی برگزار شد که حواشی پیش از بازی روی این بازی به شدت تاثیرگذار بود. پرسپولیس عمق خط دفاعی سپاهان را نشانه گرفته بود در چند صحنه نیز موفق شدند به موقعیت‌هایی روی دروازه سپاهان ایجاد کنند که این موقعیت‌ها با بی‌دقتی جونیور و نادری از دست رفت. سپاهان نیز روی شوت‌های از را دور و شروع مجددها برنامه داشت. بازی در اواسط نیمه اول به تنش کشیده شده و داور بازی نیز در مدیریت جنجال‌های درون زمین چندان موفق نبود.

نیمه دوم را سپاهان بهتر آغاز کرد با این حال باز هم بیشتر زمان بازی در میانه میدان سپری شد. تعویض‌های سپاهان روند تهاجمی این تیم را تقویت کرد و در نهایت نیز این تیم روی شوت مهارنشدنی استنلی به گل رسید. 4 دقیقه پس از این گل محمد محبی بازیکن تغویضی سپاهان نیز با یک ضربه زیبا دروازه پرسپولیس را باز کرد و تیر خلاص را به این تیم زد. در ادامه پرسپولیس نتوانست خطری روی دروازه سپاهان ایجاد کند و در نهایت نیز این بازی با برتری 2 بر 0 سپاهان به پایان رسید تا شاگردان امیر قلعه‌نویی پیروز بزرگ هفته پنجم لقب بگیرند.

سپاهان با این پیروزی 11 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتور در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت.

اخبار مرتبط:
پرسپولیس 0 – 2 سپاهان/ گزارش لحظه‌‌‌‌‌‌ به لحظه
خلاصه بازی پرسپولیس 0 - 2 سپاهان/ ویدیو 

تگ ها


گزارش بازی پرسپولیس پرسپولیس سپاهان سپاهان هفته پنجم لیگ نوزدهم هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران هفته پنجم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال