پرسپولیس 1 نساجی 0 ؛ یک گل برای صعود به صدر کافی بود

پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر در روزی که میزبان نساجی بود با یک گل به پیروزی رسید....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر پرسپولیس در روزی که میزبان نساجی بود موفق به کسب پیروزی شد.

بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد هر چند تراکم بازیکنانی نساجی در یک سوم خودی باعث شد تا سرخ‌ها موقعیت خطرناک چندانی نداشته باشند. نساجی نیز روی ضربات از راه دور و توانایی عباس‌زاده در محوطه جریمه به دنبال باز کردن دروازه پرسپولیس بود. پرسپولیسی‌ها روی یک حمله سریع با محوریت ترابی و علیپور و با ضربه دقیق امیری به گل رسیدند و بازی در نیمه نخست با برتری یک گله این تیم به پایان رسید.

شاگردان کالدرون در نیمه دوم احتیاط را چاشنی کار کردند و نساجی روند تهاجمی‌تر به خود گرفت. پس از اخراج محسن ربیع‌خواه در دقیقه 58، پرسپولیس عقب‌نشینی کرد و نساجی کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. تعویض‌های تدافعی کالدرون و تهاجمی نساجی شدت حملات نساجی را بیش از پیش کرد با این حال این تدابیر مهاجری نیز سودی برای نساجی نداشت تا بازی در نهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان برسد.

این یازدهمین پیروزی فصل پرسپولیس در لیگ برتر بود و با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به پرسپولیسی‌ها 34 امتیازی شدند و در صدر جدول قرار گرفتندو نساجی نیز با 16 امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط:
پرسپولیس 1 نساجی 0 / گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی پرسپولیس 1 نساجی 0 / ویدیو

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس پرسپولیس نساجی نساجی فوتبال ایران هفته دوازدهم لیگ نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوازدهم لیگ برتر هفته دوازدهم لیگ ایران لیگ برتر ایران پرسپولیس نساجی مازندران پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال