پرسپولیس 1 – 0 داماش/ یک گل برای قهرمانی کافی بود

پرسپولیس با غلبه بر داماش فاتح جام حذفی شد....

شاگردان برانکو ایوانکووی با پیروزی مقابل داماش فاتح جام حذفی شدند.
به گزارش خبرنگار مدال، دیدار فینال جام حذفی امشب در شرایطی عجیب و با تاخیری 139 دقیقه‌ای میان پرسپولیس و داماش در ورزشگاه شهدای اهواز برگزار شد و در نهایت نیز با برتری پرسپولیس خاتمه یافت.
این دیدار تحت‌الشعاع اتفاقات قبل از بازی بود تا جایی که بازی با توجه به اعتراض داماشی‌ها به عدم حضور هواداران خود در ورزشگاه در چند مرتبه دچار وقفه شد و در نهایت پس از کش و قوس فراوان  و اخبار ضد و نقیض، در نهایت به جای ساعت 21:00، راس ساعت 23:19 دقیقه آغاز شود.
پرسپولیس از همان دقایق ابتدایی کنترل بازی را در اختیار خود گرفت و موفق شد خطراتی روی دروازه داماش ایجاد کند. داماش نیز تیم دست و پا بسته‌ای نبود و با دفاع فشرده روی ضربات از راه دور و شروع مجددها برنامه داشت. پس از چند حمله نصفه و نیمه پرسپولیس در نهایت روی یک ضربه ایستگاهی توسط علی علیپور به گل رسید و پس از آن احتیاط را چاشنی بازی خود کرد.
بازی در آغاز نیمه دوم بیشتر تحت تاثیر اتفاقات قبل از آغاز بازی بود و بازیکنان دو تیم به وضوح در پی گرم و سرد کردن‌های متوالی قبل از بازی در زمین بازی رمق نداشتند و بازی با اشتباهات متوالی در میانه میدان پیگیری می‌شد. بازی در نهایت با همان یک گل به پایان رسید تا پرسپولیس ضمن کسب ششمین عنوان قهرمانی در جام حذفی، سومین جام فصل را هم کسب کرده باشد.

اخبار مرتبط:
پرسپولیس 1 – 0 داماش/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 داماش/ ویدیو
 

تگ ها


جام حذفی فوتبال ایران فینال جام حذفی جام حذفی ایران فینال جام حذفی فوتبال ایران پرسپولیس داماش فینال جام حذفی جام حذفی داماش پرسپولیس پرسپولیس داماش داماش گیلانیان پرسپولیس سه‌گانه تاریخی برانکو ایوانکوویچ قهرمانی پرسپولیس جام حذفی فوتبال