پرس میخ را به تابوت خروج بیل کوبید

گرت بیل پس از درخشش در بازی نخست رئال در فصل جدید لالیگا، با حمایت قاطع فلورنتینو پرس مواجه شد و حالا می‌توان گفت که میخی محکم به تابوت پروژه خروج او از سانتیاگوبرنابئو کوبیده شده و او در مادرید خواهد ماند....

به گزارش مدال؛ علاقه «فلورنتینو پرس» به «گرت بیل» بر هیچکس پوشیده نیست. رئیس اسپانیایی مادریدی‌ها سال گذشته شاهزاده ولزی را جانشینی مناسب برای رونالدو می‌دانست و علیرغم ناکامی ستاره محبوبش در سال‌های اخیر، باز هم پشتیبان اوست.

پرس اکنون بعد از کسب اولین پیروزی در بازی نخست فصل جدید لالیگا و درخشش بیل، از نقش موثر او در ترکیب کهکشانی در فصل جدید خبر داد. این در حالی‌ست که مهاجم ولزی در تابستان در آستانه جدایی از رئال مادرید قرار داشت و حتی «زین‌الدین زیدان» سرمربی تیم در کنفرانس خبری به او توصیه کرد که هرچه زودتر از «سانتیاگو برنابئو» خارج شود.

در این بین بعد از پیروزی روز گذشته، سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها هم اعلام کرد که بیل در تیم ماندنی است و پرس از این تصمیم استقبال کرد. طبق گزارش مارکا؛ رئیس تیم و بازیکن ولزی با هم صحبت کرده‌اند و شاهزاده ولزی مادریدی‌ها از تمایلش به ماندن سخن گفته و پرس نیز اعتمادش به او را به صراحت بیان کرده است.

بیشتر بخوانید:

فرار از آخرالزمان؛ بدو گرت بیل، بدو...

تگ ها


فلورنتینو پرس کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال