پرواز بایرن‌مونیخ به سوی اولین قهرمانی فصل

بایرن مونیخ پس از پیروزی ۱-۰ برابر هرتا برلین در بوندسلیاف برای شرکت در جام جهانی باشگاه ها به قطر پرواز کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اولین جام قهرمانی در دسترس بایرن مونیخ در این فصل، جام جهانی باشگاه ها است. در صورت قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها، بایرن مونیخ ششمین قهرمانی خود در طول ۱۲ ماه را به دست خواهد آورد. بایرنی ها پس از برد ۱-۰ برابر هرتا برلین شب گذشته به قطر پرواز کردند.

بایرن در جام جهانی باشگاه ها ابتدا در نیمه نهایی با الاهلی، قهرمان جام باشگاه های آفریقا و قهرمان لیگ مصر، دیدار خواهد کرد. بایرن در صورت پیروزی برابر الاهلی مصر در فینال به مصاف نماینده مکزیک یا برزیل خواهد رفت.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن در باره شرکت در جام جهانی باشگاه ها گفت: "مفتخریم که می توانیم در این تورنمنت بازی کنیم. کارهای زیادی پیش روی ما است، اما تمام تلاش خود را برای بردن این جام به خانه، می کنیم."

بایرن مونیخ با ۲۲ نفر از اعم از کادر فنی و بازیکنان به قطر پرواز کرد.

در میان بازیکنان بایرن مونیخ، مانوئل نویر، توماس مولر، جروم بواتنگ و دیوید آلابا یک بار در سال ۲۰۱۳ جام قهرمانی این رقابت ها را بالای سر برده اند و می توانند در این تورنمنت برای بار دوم طعم قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها را بچشند.

توماس مولر در این باره گفت: "قهرمانی در چمپیونزلیگ در تابستان این فرصت را نصیب ما کرد تا بتوانیم در جام جهانی باشگاه ها حاضر شویم. به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم و می خواهیم زنجیره افتخارات فصل گذشته را با یک قهرمانی دیگر تکمیل کرده و فاتح شش گانه شویم.

طبعا به عنوان یک تیم اروپایی ما مدعی اول جام هستیم ولی می خواهیم این موضوع را فراموش کنیم و با قدرت در زمین حاضر شویم. بایرن باشگاهی جاه طلب است و با احترام به رقبا می خواهیم جام را بالای سر ببریم."

بیشتر بخوانید:

هانسی فلیک: حالا از پرواز به قطر لذت می‌بریم

غیبت ۲ بازیکن بایرن برابر الاهلی به خاطر کرونا

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال