پرواز بی‌سر و صدای بیرانوند به بلژیک

دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس برای سفر به بلژیک در فرودگاه امام خمینی حضور پیدا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا بیرانوند پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره قرار است صبح امروز به سمت دوحه قطر و سپس بلژیک پرواز کند تا امور انتقال‌اش به باشگاه آنتورپ نهایی شود.

دروازه‌بان تیم ملی ایران قرار بود بامداد روز بیست و پنجم خردادماه ۹۹ به بلژیک سفر کند و حتی آن زمان در فرودگاه امام خمینی حضور پیدا کرده بود، اما در نهایت سفر او انجام نشد تا این دروازه‌بان با فراهم شدن شرایط سفر به اروپا مجددا برای انجام این کار اقدام کند.

بیرانوند که قراردادی سه ساله با باشگاه آنتورپ امضاء کرده و طبق قراردادش از روز دوازدهم تیرماه بازیکن این تیم به حساب آمده و همچنین طی یک هفته اخیر در تمرینات پرسپولیس حضور نداشت، اکنون قرار است راهی بلژیک شود تا پایان کارش با سرخ پوشان و سفرش در سکوت و بی‌سر و صدا صورت بگیرد.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته و در آخرین تمرینِ قبل از دیدار با ماشین‌سازی برنامه خداحافظی با بیرانوند را تدارک دیده بودند که این دروازه‌بان تصمیم گرفت در آن مراسم شرکت نکند و بدون خداحافظی رسمی با هم‌تیمی‌های خود به بلژیک برود.

این دروازه‌بان که هم‌اکنون در سکوت خبری در فرودگاه امام خمینی حضور یافته، راس ساعت ۰۵:۳۰ صبح امروز جمعه با هواپیمایی قطر به دوحه خواهد رفت و پس از وقفه‌ای کوتاه احتمالا با پرواز مستقیم یا غیر مستقیم دیگری به بروکسل می‌رود.

بیرانوند پس از حضور در بلژیک قرار است در تست‌های پزشکی باشگاه آنتورپ شرکت کند و به نظر می‌رسد مراسم معارفه او نیز پس از آن انجام شود.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ یزدانی دیدار با تراکتور را از دست داد
خیال راحت گل محمدی با بشار رسن در خط هافبک

تگ ها


علیرضا بیرانوند آنتورپ پرسپولیس تهران پرسپولیس علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال