پروسه تکراری در فوتبال ایران/استقلال در انتظار نامه تهدیدآمیز شفر!

برخی مدیران در باشگاه استقلال اعلام می کنند که فعلا دغدغه های مهم تری دارند و نگران شکایت شفربابت دریافت غرامت از این باشگاه نیستند....

به گزارش خبرنگار مدال، پرونده شفر یکی از آن پرونده هایی است که می تواند ضرر و زیان مالی بسیاری برای استقلال داشته باشد، با این حال مدیران استقلال معتقدند که نباید بابت این پرونده نگرانی داشته باشند چرا که شفر در صورتی که بخواهد ادعای غرامت کند، ابتدا باید قراردادش با بنی یاس را در اختیار فیفا بگذارد و سپس سراغ کمیته داوری فیفا برود و اگر همین امروز هم برای این کارها اقدام کند به حداقل 15 ماه زمان نیاز دارد... به همین دلیل ما نگرانی بابت این پرونده نداریم!
نکته قابل تامل اما این است که آیا مدیران استقلال برای استقلال نگرانی ندارند یا خودشان؟! آیا اگر باشگاه استقلال به صورت خصوصی اداره می شد بازهم چنین صحبت هایی از جانب مدیران آن مطرح می شد؟! مدیرانی که فقط جلوی پایشان را می بینند و به آخر و عاقبت کارهای شان کاری ندارند و به راحتی عنوان می کنند که امروز را دریاب فردا، شاید ما نباشیم! ... و اینجاست که متوجه می شویم ساختار فوتبال ما از پایه و اساس ایراد و نیاز به تعمیر دارد.
روز گذشته افشارزاده نیز صحبت مشابهی را مطرح کرده  و درخصوص پروپئیچ گفته بود که آن زمان پولش را نداشتیم که 30 هزاردلار را بدهیم بعد از آن هم رفتیم و مدیران بعدی باید پیگیری می کردند!
و این قضیه امروز عینا برای شفر تکرار می شود. مدیرعامل امروز استقلال پیش از این رسما اعلام کرده بود که اجازه نمی دهیم یک ریال ضرر و زیان از جانب شفر به باشگاه تحمیل شود، اما حالا قضیه شفر به دست فراموشی سپرده شده تا شاید مدیران بعدی بیایند و مجبور باشند غرامت بدهند. اما فتحی باید بداند که در دنیای جدید جملاتش در خصوص شفر از اذهان عمومی پاک نخواهد شد.
 

بیشتر بخوانید:

استعفاهای بی سرانجام در استقلال/سعادتمند و خطیر می مانند یا می روند؟!

تگ ها


باشگاه استقلال فوتبال ایران سرمربی پیشین استقلال شکایت شفر از استقلال وینفرد شفر مدیران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال