پروفسور برای استقلال خط و نشان کشید

ورزش>لیگ برتر -برانکو یک مربی جنتلمن است که همواره پاسخگوی سؤالات خبرنگاران بوده و رفتار و کردارش پس از قهرمانی در لیگ برتر ذره ای با روز اولی که به ایران آمده بود، فرقی نکرده است ......

ورزش > لیگ برتربرانکو یک مربی جنتلمن است که همواره پاسخگوی سؤالات خبرنگاران بوده و رفتار و کردارش پس از قهرمانی در لیگ برتر ذره ای با روز اولی که به ایران آمده بود، فرقی نکرده است.

روزنامه مدال به نقل از  خبرورزشی نوشت: سرمربی پرسپولیس معتقد است فصل آینده باید در سه تورنمنت شرکت کند که به هیچ عنوان آسان نیست و... بهتر است خودتان تازه ترین حرف های برانکو را بخوانید.

گفته اید گادوین منشا باید آقای گل لیگ جدید باشد؟
من از کیفیت و کارایی منشا حرف زدم. لطفاً با این صحبت ها و اینکه آقای گل می شود، بازیکن مرا تحت فشار نگذارید!

بگذارید جور دیگری بپرسیم؛ آیا گادوین منشا پتانسیل آقای گلی در لیگ هفدهم را دارد؟
شک نکنید! گادوین منشا بازیکن خوبی است و ما در کنار او مهاجمان و هافبک های فوق العاده ای داریم که به خط حمله کمک می کنند. همان طور که در ۲ فصل قبل عنوان آقای گلی به پرسپولیس رسید، امیدوارم فصل آینده هم همین اتفاق بیفتد ولی اصلاً تمرکز منشا و بقیه بازیکنان را با این حرف ها بر هم نخواهیم زد.

امروز (دوشنبه) قرار است تکلیف طارمی مشخص شود. خودتان دوست دارید او بماند یا برود؟
من دوست دارم طارمی بماند اما جلوی پیشرفت کسی را نمی گیریم. در حال حاضر باشگاه مشغول مذاکره با طارمی است و بهتر است منتظر نتیجه این مذاکرات بمانیم.

پرسپولیس فعلی چقدر شما را برای تکرار عنوان قهرمانی امیدوار می کند؟
واقعیت امر باید بگویم از مربیگری در این پرسپولیس لذت می برم. در تمرینات شوق و انگیزه کافی را برای تکرار قهرمانی می بینم و همین موضوع مرا امیدوار می کند.

تمرینات آرنولد هم که نفس همه را گرفته است!
(با خنده) منظورتان مارکو است؟!

بله، بچه های پرسپولیس هم مارکو را قبول دارند و هم لقب آرنولد به او داده اند!
مارکو یک مربی بادانش است که کار برایش خیلی جدی است. او در تمرینات بدنسازی با هیچ کس ولو همکارانش شوخی ندارد. دست مارکو باشد همین اصغر نیک سیرت مترجم ما را هم به اندازه بازیکنان می دواند! (دوباره می خندد)

در اردوی اوکراین چه خبر است؟
تمرین، تمرین و باز هم تمرین! این رمز موفقیت یک تیم است. در فوتبال هر قدر در تمرینات زحمت بکشید، نتایج آن را در مسابقات می گیرید. ما در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باید بجنگیم و اصلاً کار راحتی پیش روی پرسپولیس نیست.

پس از اوکراین هم بلافاصله باید به آلمان بروید. شما گفته اید بازی با استقلال دوستانه است؟
ببینید من گفتم بازی با استقلال بهترین بازی تدارکاتی است اما دوستانه هرگز!

می شود توضیح بیشتری بدهید؟
ببینید رقابت استقلال و پرسپولیس از گذشته تا به امروز وجود داشته است؛ مسابقه ای که هرگز اسمش دوستانه نمی شود و از اهمیت خاصی برای هواداران، بازیکنان و مربیان دو تیم برخوردار است.

پس با حداکثر قدرت در آلمان به مصاف استقلال تهران می روید؟
بله، شک نکنید! ما در آلمان با همه توان و جدی با استقلال بازی می کنیم تا برنده شویم. به این بازی به چشم یک بازی دوستانه نگاه نمی کنیم. البته تأکید می کنم این دیدار بهترین بازی تدارکاتی قبل از شروع لیگ هفدهم برای پرسپولیس است.

سوپرجام را هم دارید. برنامه ای برای این بازی ندارید؟
سوپرجام هم به هر حال اهمیت خود را دارد. ما خودمان را برای بازی با نفت تهران آماده می کنیم.

مصاف شما و پرسپولیس با علی کریمی هم در نوع خود جالب است، نیست؟
اصولاً حضور علی کریمی روی نیمکت مربیگری، لیگ ایران را جذاب تر می کند. او بازیکن پرطرفداری است و همیشه هم از پرسپولیس حمایت کرده است. مطمئن هستم بازی با نفت تهران بازی تماشاگرپسندی می شود و ما هم به دنبال پیروزی هستیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال