پرونده استقلال و پروپئیچ بسته شد؛ فرار آبی‌ها از محرومیت

مسئولان باشگاه استقلال پول بدهی به پروپئیچ را تامین کرده و تا روزهای آتی این رقم را به حساب مهاجم سابق خود واریز خواهند کرد تا یک خطر جدی رفع شود....

باشگاه استقلال مشکل مالی برای پرداخت مطالبات بازیکن اسبق خود را ندارد.

به گزارش مدال، بدهی 400 هزار دلاری باشگاه استقلال به پروپئیچ این باشگاه را در خطر محرومیت از 2 پنجره نقل و انتقالاتی قرار داد و طی هفته های اخیر به یکی از دغدغه های مهم مسئولان این باشگاه تبدیل شد اما حالا رقم بدهی آبی پوشان به مهاجم بلند قامت اهل آلبانی تا حدودی خیال مسئولان این باشگاه را راحت کرده است.

استقلالی ها در وهله اول رقم بدهی به این بازیکن را تامین کردند تا خیالشان راحت باشد اما در این بین اقداماتی دیگری هم انجام داده اند تا این پول نقد یکجا از دست نرود.از آنجا که فدراسیون فوتبال اقداماتی را برای دریافت مطالبات باشگاه ها از فدراسیون جهانی انجام داده مسئولان باشگاه استقلال نامه ای را در اختیار معاون این باشگاه(خطیر) قرار دادند تا وی پیگیر امور شود.

علی خطیر امروز برای پیگیری امور اردوی این تیم راهی کشور ترکیه شده و قرار است از آنجا راهی کشور سوئیس شود تا از همانجا به واسطه نامه ای که در اختیار دارد پیگیر پرداخت مطالبات بازیکن شاکی استقلال از طریق فیفا شود. اگر تمام برنامه ها به درستی پیش رفت و این رقم پرداخت شد استقلالی ها پول نقدی را که تهیه کرده  اند صرف  امور دیگر باشگاه خواهند کرد در غیر این صورت مبلغی که تهیه شده به حساب بازیکن اسبق استقلال واریز خواهد شد.

به این ترتیب تحت هر شرایطی استقلالی ها مشکل پروپئیچ را حل کرده اند و به این ترتیب خطر محرومیت از نقل و انتقالات آبی پوشان را تهدید نخواهد کرد.

اخبار مرتبط:

جنجال ها ادامه دارد؛ طلب چهل هزار دلاری که 400هزار دلار شد

تگ ها


استقلال پرونده پروپئیچ پروپئیچ باشگاه استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال