پرونده الهلال به دادگاه عالی ورزش می رود

یاسر المشعل رئیس اتحادیه فوتبال عربستان تاکید کرد که بعد از کنار گذاشتن الهلال از لیگ قهرمانان کنار این باشگاه خواهند ایستاد و احتمال دارد پرونده را به دادگاه عالی ورزش ببرند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کنار گذاشتن الهلال از لیگ قهرمانان توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا برای فوتبال عربستان یک اتفاق ناخوشایند و مهم بوده است. المشعل رئیس اتحادیه عربستان در یک مصاحبه تلویزیونی با تایید این موضوع گفت:" شکی نیست آنچه اتفاق افتاده بسیار ناگوار است و بزرگترین بازنده خود ای اف سی خواهد بود. فدراسیون فوتبال سعودی هر کاری بتواند در این باره انجام می دهد."


او افزود:" ما در کنار الهلال هستیم و تمام راه های قانونی که به تیم کمک کند را پیگیری می کنیم. اینکه الان در مورد این راهکارها صحبت نمی کنیم به این خاطراست که مسایلی در پرونده هست که ممکن است به روند کاری ما آسیب بزند. تنها می توانم بگویم که ممکن است این پرونده به دادگاه عالی ورزش برود."


کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر عدم ارائه لیست سیزده نفره بازیکنان برای حضور در مسابقه الهلال که تعداد زیادی از بازیکنانش به ویروس کرونا مبتلا شده بودند را از لیگ قهرمانان کنار گذاشت.

بیشتر بخوانید:

سرمربی الهلال می خواهد به شالکه برود!

ادعای سعودی‌ها: دسیسه برای حذف النصر از لیگ قهرمانان

 

 

تگ ها


الهلال عربستان لیگ قهرمانان آسیا الهلال AFC Champions League فوتبال