پرونده انتقال مدافع مس به پرسپولیس بسته شد

ماجرای حضور مدافع جوان تیم فوتبال مس کرمان در پرسپولیس، با مخالفت محمدرضا مهاجری به سرانجام نرسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تا چند ساعت دیگر مهلت نقل و انتقالات تابستانی خاتمه پیدا خواهد کرد و این در شرایطی است که یحیی گل‌محمدی هنوز نتوانسته گزینه مناسبی برای تقویت بخش دفاعی تیمش به خدمت بگیرد.


با جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری، شرایط برای سرمربی پرسپولیس سخت شده و سیدجلال هم که سال‌های پایانی دهه چهارم زندگی خود را پشت سر می‌گذارد، با توجه به فشردگی بازی‌ها شاید نتواند حضوری مستمر در ترکیب داشته باشد و در این بین مصدومیت یکی از مدافعین پرسپولیس کار را به مراتب برای یحیی دشوارتر هم خواهد کرد.


یکی از گزینه‎‌هایی که سرمربی پرسپولیس برای تقویت تیم خود در نظر داشت، امیر طاهر مدافع مس بود که این گزینه یحیی هم مانند چند بازیکن دیگری که او طی روزهای اخیر زیرنظرگرفته، پرونده حضورش در جمع سرخپوشان بسته شد.


امیر طاهر امروز در تمرین تیم فوتبال مس کرمان حاضر شده و محمدرضا مهاجری تاکید کرده که به او برای رقابت‌های پیش رو نیاز دارد و اجازه جدایی او را نخواهد داد.


با این وصف حالا باید دید که یحیی و پرسپولیس در ساعات باقی مانده تا پایان روز ۲۹ آذرماه چه تدبیری برای این معضل خود می‌اندیشند.

بیشتر بخوانید:

 ۱۲ ساعت حساس برای یک انتقال در پرسپولیس!

پرسپولیس دنبال معاوضه روستایی با گلزن پیکان

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال