پرونده جباروف و رابسون هم به دقیقه 90 کشیده می شود؟!

چند روز پیش خبر شکایت های جدید بازیکنان خارجی همچون جباروف، پادوانی و جانوایو از استقلال منتشر شد....

به گزارش خبرنگار مدال، خبر شکایت جباروف، جانواریو، پادوانی و ... از استقلال به فیفا در حالی چند روز پیش رسانه ای شد که هنوز واکنش رسمی نسبت به این موضوع از جانب باشگاه استقلال صورت نگرفته و مدیران باشگاه، هواداران این تیم را درخصوص پرونده های مذکور در چند و چون ماجرا قرار نداده اند.
اگر چه از گوشه و کنار شنیده می شود که مذاکرات برای حل این پرونده ها آغاز شده است اما تجربه نشان داده که وقتی کار به شکایت کشیده می شود، این موضوع فقط زمانی به سرانجام می رسد که مبلغ مورد نظر در زمان مقرر شده پرداخت شود. آیا مسئولان باشگاه استقلال این بار می توانند بدون رساندن ماجرا به دقیقه 90 و اتفاقاتی که در جریان پرونده پروپئیچ رخ داد و کار را به جایی رساند که آن پرونده هنوز هم باشگاه استقلال را تهدید می کند، این پرونده های جدید را ختم به خیر کند؟! یا قرار است باز هم هواداران این باشگاه تا لحظه آخر درگیر اما و اگرها و خطر کسر امتیاز و حذف از لیگ قهرمانان باشند؟!
شنیده می شود استقلال همچنان بابت جام جهانی 450 هزار دلار از فیفا طلبکار است و قرار است باشگاه استقلال، برای پرداخت طلب جباروف و جانواریو از این طریق با فیفا وارد مذاکره شود، یعنی همان کاری که برای پرونده پروپئیچ نیز به آن متوسل شد.

 

بیشتر بخوانید:

پاشازاده: عیار استقلال در بازی با تراکتور مشخص می شود

تگ ها


باشگاه استقلال شکایت بازیکنان خارجی استقلال شکایت پادوانی از استقلال شکایت رابسون جانواریو از استقلال شکایت جباروف از استقلال استقلال به دنبال طلب 450 هزاردلاری از فیفا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال