پرونده شب مدال؛ رمزگشایی از انتقال کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست / ماریناکیس کیست؟

......

 

کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش کشورمان تا پایان هفته با ناتینگهام فارست انگلستان قرارداد خواهد بست.
به گزارش خبرنگار مدال، در پرونده شب مدال به بررسی انتقال احتمالی کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست می پردازیم

.
باشگاه ناتینگهام فارست به دلیل مصدومیت طولانی مدت لوئیز گرابان مهاجم تیمش، این اجازه را دارد که یک بازیکن آزاد هم پست او را جذب کند. با توجه به اینکه فسخ قرارداد کریم انصاری فرد و المپیاکوس از هیچ رسانه ای اعلام نشده است تصور اینکه او به عنوان بازیکن آزاد راهی ناتینگهام فارست شود برای همگان بسیار دشوار است.


او پنجشنبه شب قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات اروپا همراه المپیاکوس  به انگلستان سفر کرد و شاهد تساوی 1-1 تیمش مقابل برنلی در ترف مور بود. این تساوی به معنی صعود المپیاکوس به دور گروهی لیگ اروپا بود. اما بعد از این بازی کریم به همراه تیمش به یونان بازنگشت.


نکته کلیدی مالک متمول باشگاه المپیاکوس، اوانجلوس ماریناکیس 51 ساله است که از اتفاق مالک باشگاه ناتینگهام فارست نیز هست! او در کنار باشگاه داری مالک یک کمپانی کشتیرانی و عضو شورای شهر پیرائوس، شهر زادگاهش است. در واقع ماریناکیس که نتوانست مشتری مناسبی برای کریم پیدا کند او را با انتقالی قرضی به دیگر تیم خود در انگلستان خواهد فرستاد. با این حربه عملاً سرمایه میلیاردر یونانی از این جیب به آن جیب منتقل می شود و با درخشش احتمالی کریم که تا 2020 با المپیاکوس قرار دارد، در صورت انتقال او به تیمی دیگر سود خوبی نصیب ماریناکیس خواهد شد. از سوی دیگر کریم می تواند در راه صعود این تیم به لیگ برتر نیز فاکتوری تاثیر گذار برای آیتور کارانکا به حساب بیاید و در صورت صعود احتمالی هم بر ارزش بازیکن و بر ارزش باشگاه افزوده شود.

تگ ها


کریم انصاری‌فرد ناتینگهام فارست فوتبال