پرونده لیگ برتر تکواند با تعیین قهرمان مشترک بسته شد

پرونده لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور با یک تصمیم شبه برانگیز برای اعلام قهرمان مشترک بسته شد....

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه مسئولان سازمان لیگ تکواندو باشگاههای کشور با نمایندگان تیم‌های شرکت کننده برای تعیین تکلیف لیگ ۹۸ عصر امروز دوشنبه در خانه تکواندو برگزار شد. در این جلسه که نیری دبیر فدراسیون، تمجید رئیس و بابایی مدیر اجرایی لیگ برتر حضور داشتند در نهایت تصمیم گرفته شد تا قهرمان به صورت مشترک معرفی شود.

در هر دو بخش مردان و بانوان به پیشنهاد مسئولان سازمان لیگ و پس از رأی گیری مقرر شد تیم‌های اول و دوم جدول به عنوان قهرمان و تیم‌های سوم و چهارم به عنوان نایب قهرمان مشترک معرفی شوند.

در بخش مردان شهرداری ورامین با چهار امتیاز بالاتر و ۳۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد. کن با یک بازی کمتر و ۳۱ امتیاز دوم است.

با این تصمیم در بخش مردان تیم‌های شهرداری ورامین و شهرداری کن به عنوان قهرمان مشترک معرفی شدند و تیم‌های دانشگاه آزاد و پاس قوامین هم به عنوان تیم دوم، روی سکوی نایب قهرمانی مشترک خواهند ایستاد و مس کرمان هم سوم خواهد شد.

در بخش بانوان نیز تیم‌های فتح صدر البرز به همراه کن عنوان قهرمانی مشترک را بدست آوردند. استریچو نایب قهرمان شد. عنوان سوم هم به داتیس رسید. در بخش بانوان با جمع کردن امتیازات دور رفت و دور دوم و همچنین با محاسبه برد، باخت و تفاضل بردهای انفرادی به چنین نتیجه‌ای دست پیدا کردند.

تگ ها


تکواندو لیگ برتر تکواندو فدراسیون تکواندو ایران