پرونده نقل و انتقالاتی تابستانی 2017 من یونایتد بسته شد

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، در حالی که یونایتد در تابستان ۲۰۱۷، لوکاکو، ماتیچ و لیندلوف را به خدمت گرفته ولی هنوز هم بحث بر سر انتقال بازیکن جدید وجود دارد و صحبت هایی درباره خرید یک بازیکن هجومی مطرح می شود که البته مورینیو در مصاحبه اخیرش این موضوع را رد کرده است: فکر نمی کنم خرید دیگری در تابستان ۲۰۱۷ داشته باشیم، مگر ان که اتفاقی رخ دهد که دوباره برای جذب بازیکن وارد بازار شویم ......

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، در حالی که یونایتد در تابستان ۲۰۱۷، لوکاکو، ماتیچ و لیندلوف را به خدمت گرفته ولی هنوز هم بحث بر سر انتقال بازیکن جدید وجود دارد و صحبت هایی درباره خرید یک بازیکن هجومی مطرح می شود که البته مورینیو در مصاحبه اخیرش این موضوع را رد کرده است:

فکر نمی کنم خرید دیگری در تابستان ۲۰۱۷ داشته باشیم، مگر ان که اتفاقی رخ دهد که دوباره برای جذب بازیکن وارد بازار شویم. به وودوارد گفتم که؛ به دنبال خرید ۴ بازیکن هستم ولی فشاری به وی وارد نکردم و عنوان کردم؛ کاری را انجام دهد که بهترین نفع را برای باشگاه دارد. ژانویه و تابستان بعد را هم در پیش رو داریم، بنابراین فشاری حس نمی کنم و اگر بدون جذب بازیکن چهارم، پنجره نقل و انتقالات جاری را به پایان برسانیم، مشکلی نخواهم داشت و آماده ادامه کار خواهم بود.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال