پرونده نیمار- بارسلونا هنوز بسته نشده است

بارسلونا هنوز پرونده اقدام برای جذب نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن را نبسته است....

به گزارش "ورزش سه"، چهار سال بعد از انتقال جنجالی نیمار به پاریس، هنوز اخبار و شایعات حول محور بازگشت این بازیکن به بارسلونا است. خوان لاپورتا علاوه بر تلاش برای متقاعد کردن لیونل مسی برای باقی ماندن در جمع بازیکنان بارسلونا می داند که جذب نیمار به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان، می تواند یک بار دیگر بارسلونا را به مدعی فتح لیگ قهرمانان تبدیل کند.

نشریه مارکا مدعی شد در صورت جدی شدن شایعه بازگشت نیمار به بارسلونا حتی این بازیکن حاضر به کم کردن دستمزد خود نیز شده است. ستاره برزیلی در حال حاضر سالانه ۷۰ میلیون یورو ناخالص هزینه روی دست پاری سن ژرمن می گذارد و بی تردید بارسلونا در حال حاضر توانایی پرداخت چنین دستمزد هنگفتی را ندارد. همچنین روابط سرد بین پاری سن ژرمن و بارسلونا باعث شده کاتالان ها در فصول اخیر برای جذب بازیکنانی مانند تیاگو سیلوا و آنخل دی ماریا اقدام کرده، اما قادر به جذب آنها نباشند.

نیمار بهترین سالهای دوران ورزشی خود را در بارسلونا تجربه کرد و مثلث مشهور متشکل از لیونل مسی، لوئیس سوارز و او، بارسلونا را تبدیل به یکی از قدرتمندترین تیم های اروپا کرده بود. خوان لاپورتا تحت هر شرایطی قصد دارد زمینه حضور یک ستاره بزرگ را در ترکیب بارسلونا فراهم کند و نیمار و یا ارلینگ هالند در صدر لیست رئیس جدید این باشگاه قرار دارند که البته جذب هر کدام از این بازیکنان دشواری های خاص خود را دارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی نیمار فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال