پرونده ویلموتس در ابتدای راه/ وکلای قوی با خود می‌بریم

گرمسار- مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در پرونده ویلموتوس ابتدای راه هستیم و هنوز دو سوم راه باقی مانده است، گفت: با وکلای قوی از این پرونده دفاع می‌کنیم....

کاوه احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به آخرین شرایط پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی که قرار داد او باعث غرامت بسیار سنگین برای ایران در دادگاه بین المللی شد، بیان کرد: تازه ابتدای پرونده هستیم و دو سوم راه باقی مانده است هنوز هیچ چیز تمام نشده و در دادگاه CAS با وکلای قوی از پرونده دفاع خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه هیچ چیز تمام نشده و این حواشی کاملاً نادرست هستند، ابراز کرد: این یک پرونده ملی است و باید دفاع ملی از آن کرد اما لازمه این امر آن است که حواشی را کنار بگذاریم.

مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که آیا وزارتخانه از تاج حمایت می‌کند، ابراز داشت: حواشی ما را در این پرونده ملی به جایی نمی‌رسانند. دنبال این نیستیم که بگوییم مقصر کیست یا قرار داد ویلموتس را چه کسی امضا کرده امروز موضوع یک دفاع تمام جانبه ملی از ورزش ایران است.

احمدی در دیگر بخش سخنان خود با بیان اینکه وزارتخانه در دوران کرونا برنامه‌های خوبی مانند ورزش در خانه، ورزش تعطیل نیست، با هم در خانه و… را اجرا کرده و به دنبال ترویج ورزش همگانی است از سوی دیگر ورزشکاران در فضای مجازی ارتباط مداومی با مربیان خود دارند تا ان شالله شاهد ریشه کنی کرونا و بازگشت شرایط به قبل باشیم.

وی با بیان اینکه لیگ فوتبال دسته اول و برتر با رعایت پروتکل‌ها انجام شد، تاکید کرد: برنامه بعد برگزاری لیگ برتر دو و میدانی با همین شرایط است اما باید گفت وزارتخانه ورزش و جوانان در ارتباط با فعالیت‌های ورزشی باید گوش به ستاد ملی کرونا نیز داشته باشد.

مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش همچنین از افتتاح ۱۷۵ پروژه ورزشی در سطح کشور طی هفته دولت خبر داد و گفت: زمین‌های ورزش در نیشابور، سبزوار، شهریار و… در زمره این پروژه‌ها است.

تگ ها


ستاد ملی مقابله با کرونا مارک ویلموتس کاوه احمدی وزارت ورزش و جوانان تیم ملی فوتبال ایران فدراسیون فوتبال