پروژه انتقال پوگبا به رئال مختومه شد؟

مینو رایولا مدیر برنامه‌های پل پوگبا تضمین داد که موکلش به پروژه آینده باشگاه منچستریونایتد تعهد دارد و در این باشگاه باقی خواهد ماند....

به گزارش مدال، «پل پوگبا» ستاره فرانسوی باشگاه منچستریونایتد در تابستان به دنبال جدایی از شیاطین سرخ و پیوستن به یکی از دو تیم رئال مادرید و یوونتوس بود‌. هافبک فرانسوی که اکنون بیش از دو ماه به دلیل مصدومیت از میادین دور مانده اما حالا آماده است تا با کسب بهبودی کامل، باز هم برای شیاطین سرخ به میدان برود.

در همین راستا «مینو رایولا» مدیر برنامه‌های او به طور کامل درباره شرایط فعلی پوگبا و اتفاقات تابستان مصاحبه مفصلی کرده است: «پل همواره برای منچستریونایتد احترام خاصی قائل بوده و این مسئله از سوی شیاطین سرخ هم رعایت شده است و دو طرف برای هم احترام متقابلی قائل هستند. تنها کسی که می‌تواند درباره پل و منچستریونایتد صحبت کند؛ شخص سولسشر است. اگر او می‌گوید که پل قرار نیست جایی برود من با این صحبت مشکلی ندارم و همه چیز میان ما خوب است.»

رایولا ادامه داد: «پل این اواخر کمی با مصدومیتش اذیت شد اما او تنها یک هدف دارد و آن ارائه بهترین عملکرد ممکن برای منچستریونایتد است. او یک بازیکن حرفه‌ای‌ست و به نظر من در حال حاضر دل او با منچستریونایتد است.»

رایولا درباره تلاش این بازیکن برای بازی در تیمی که برای فتح لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا بجنگد هم صحبت کرد: «آیا این اتفاق عجیبی است که پل دوست داشته باشد در تیمی به میدان برود که برای فتح قهرمانی‌ها تلاش کند؟ آیا من تنها نگران این مسئله هستم؟ آیا مالکان و مدیران منچستریونایتد خود نگران این موضوع نیستند!؟ خود یونایتدی‌ها هم می‌دانند که اکنون در جایگاه مناسبی قرار ندارند و امیدوار هستیم با کمک پوگبا و دیگر ستارگان یونایتد به روزهای خوب خود بازگردد.»

بیشتر بخوانید:

بوی خوش هشت‌پا؛ وقتی پوگبا در می‌زند!

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ رئال مادرید کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لیگ برتر لالیگا فوتبال