۱۷۵ پروژه ورزشی در کشور افتتاح شد

گرمسار- مدیرکل روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در کل کشور ۱۷۵ پروژه ورزشی به مناسبت هفته دولت افتتاح شد....

به گزارش خبرنگار مهر، کاوه احمدی صبح پنجشنبه در آئین افتتاح زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید رجایی گرمسار اظهار داشت: در کل کشور ۱۷۵ پروژه طی هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

وی از افتتاح یک هزار و ۵۰۰ مورد زمین چمن در سراسر کشور طی سال گذشته خبر داد و افزود: در فاز دوم این پروژه احداث یک مجموعه بادی و استفاده چندمنظوره به‌عنوان زمین کشتی پیگیری خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان بابیان اینکه زمین‌های ورزش در نیشابور، سبزوار، شهریار و… در زمره این پروژه‌ها است، خاطرنشان کرد: در دوران کرونا برنامه‌های خوبی مانند ورزش در خانه، ورزش تعطیل نیست، باهم در خانه و… را اجرا کرده و به دنبال ترویج ورزش همگانی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه پروژه زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید رجایی در زمینی به مساحت یک هزار و ۷۰ متر احداث‌شده است، اظهار داشت: ۵۴۰ میلیون تومان برای تکمیل این پروژه هزینه شد.

وی با تأکید بر لزوم تأمین تخصیص اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه‌های ورزشی استان سمنان بیان کرد: با حمایت وزارت ورزش و جوانان هشت پروژه ورزشی تا پایان سال جاری در سطح استان سمنان بهره‌برداری می‌شود.

تگ ها


هفته دولت وزارت ورزش و جوانان زمین چمن گرمسار