پروژکتورهای ورزشگاه غدیر اهواز نور کافی ندارد !

تا قبل از اینکه دیدار استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شود، شاید کسی از نواقص این ورزشگاه خبر نداشت ......

تا قبل از اینکه دیدار استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شود، شاید کسی از نواقص این ورزشگاه خبر نداشت. روز قبل از این مسابقه حدود 100 متر از کابل های برق ورزشگاه غدیر به سرقت رفت و همین موضوع احتمال لغو بازی را نیز ایجاد کرد. از این رو با تلاش های مسئولان هیات فوتبال کابل های به سرقت رفته تامین شد و دو تیم دیروز به مصاف یکدیگر رفتند.

مساله اما این بود که در طول مسابقه نقص هایی درباره ورزشگاه وجود داشت. نیمکت های ورزشگاه غدیر متحرک است و به همین دلیل باد شدید آنها را جابه جا می کند. از این رو صندلی های نیمکت ورزشگاه غدیر دچار شکستگی شده و یکی در میان نمی شود روی آنها کسی بنشیند. همین موضوع نیمکت نشینان دو تیم را با مشکل مواجه می کند.

از سوی دیگر پروژکتورهای ورزشگاه غدیر اهواز نور کافی ندارد و این مساله در بازی روز گذشته استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم کاملا مشخص بود. چمن ورزشگاه هم شرایط چندان جالبی ندارد و البته ضعف های دیگری وجود داشت که می شود درباره آنها صحبت کرد.

به نظر می رسد مسئولان استانی خوزستان ورزشگاه غدیر را به حال خود رها کردند. با اینکه سال های زیادی از تاسیس این ورزشگاه نمی گذرد اما رسیدگی لازم به آن نمی شود و شاید لازم است در اهواز کسی پیدا شود تا این سرمایه ورزشی استان از بین نرود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال