پرویز برومند: امکان ندارد رحمتی‌ پنالتی‌زن را عوض کند

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، الهلالی که در این هفته از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مغلوب آبی‌پوشان ش، تیم ضعیفی بوده است....

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، الهلالی که در این هفته از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مغلوب آبی‌پوشان ش، تیم ضعیفی بوده است.

به گزارش مدال،پرویز برومند با اشاره به برد 2 بر یک استقلال برابر الهلال عربستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: برخی‌ها شاید قبل از بازی‌ تصور دیگری از نتیجه این بازی داشتند، اما خوشبختانه استقلال برد مهمی را به دست آورد که خوشحال‌کننده بود. الهلال بر خلاف مسائلی که در مورد قدرت فنی این تیم در رسانه‌ها عنوان شد، تیم ضعیفی بود. من اطلاعات دقیقی ندارم و شاید این تیم چند بازیکن خودش را بنا به دلایل مختلف در اختیار نداشت. الهلال در این بازی تیم ضعیفی بود، اما خدا را شکر که استقلال 3 امتیاز با ارزش گرفت.

وی در خصوص اینکه آیا استقلال در لیگ برتر شانسی برای قهرمانی دارد یا نه، تصریح کرد: حتی پدیده هم برای قهرمان شدن شانس دارد و خیلی زود است که استقلال را از کورس قهرمانی خارج کنیم. استقلال حتی در دربی هم می‌توانست نتیجه بهتری بگیرد و اگر کادر فنی در تعویض‌ها عملکرد بهتری داشت شاید نتیجه فرق می‌کرد. امیدوارم که استقلال در بازی‌های بعدی هم موفق باشد و هوادارانش را خوشحال کند.

برومند در مورد حاشیه‌های ایجاد شده برای سیدمهدی رحمتی و اینکه گفته می‌شود او پنالتی‌زن استقلال را در دربی عوض کرد، گفت: بعید می‌دانم این اتفاق رخ داده باشد. این درست است که برخی بازیکنان استقلال این تیم را برای خودشان می‌دانند، اما این‌طور نیست که بازیکن بخواهد چنین کارهایی انجام دهد. رحمتی چه کاره است که پنالتی‌زن را عوض کند؟! اصلاً امکان ندارد چنین اتفاقی رخ داده باشد. استقلال برای هیچ بازیکنی نیست، استقلال برای هواداران و پیشکسوتانی است که این باشگاه را به اینجا رسانده‌اند.