پرویز هادی با غلبه بر حریف هندی به پیروزی رسید

در ادامه رقابتهای کشتی آزاد بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا مسابقات وزن 125 کیلوگرم از صبح امروز (دوشنبه) آغاز شده است که پرویز هادی، نماینده کشورمان در سنگینوزن به مصاف حریفان خود رفته است ......

در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا مسابقات وزن 125 کیلوگرم از صبح امروز (دوشنبه) آغاز شده است که پرویز هادی، نماینده کشورمان در سنگین‌وزن به مصاف حریفان خود رفته است.

هادی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر سومیت از هند را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف برنده نوبویوشی آراکیدا از ژاپن و اولگ بولتین از قزاقستان می‌رود.

داوید مودزماناشویلی دارنده مدال نقره المپیک، برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان، و زولبو ناتساگسورن، دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان در گروه هادی قرار دارند. رقابت‌های این وزن فردا برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، روز نخست رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا دیروز (یکشنبه) با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست به پایان رسید که نمایندگان کشورمان موفق به کسب 2 مدال طلا (توسط یزدانی و کریمی) و یک برنز (توسط اطری) شدند. حسین‌خانی پنجم شد و نصیری هم به عنوانی بهتر از سیزدهم نرسید. 

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 کشتی