پرویز هادی مقتدرانه شروع کرد

در ادامه رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی جهان و در چارچوب رقابتهای ۴ وزن نخست،مصطفی حسینخانی در ۷۴ و پرویز هادی در ۱۲۵ کیلوگرم برابر رقبای خود به برتری رسیدند ......

در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و در چارچوب رقابت‌های ۴ وزن نخست،مصطفی حسین‌خانی در ۷۴ و پرویز هادی در ۱۲۵ کیلوگرم برابر رقبای خود به برتری رسیدند.

به گزارش مدال،در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان، در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی دارنده مدالبرنز جهان در دور نخست مقابل دی لومائو از جزایر پالائو در همان تایم نخست با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد .حسین‌خانی در دور دوم به مصاف برنده جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از آمریکا و جوا از لیبریا می‌رود. در این وزن ۳۲ نفر به روی باسکول رفتند.

پرویز هادی نماینده سنگین وزن ایران و دارنده ۲ مدال طلای بازی های آسیایی نیز در مبارزه نخست وزن ۱۲۵ کیلوگرم روبرت باران از لهستان و دارنده مدال برنز اروپا را مقتدرانه و با نتیجه یازده به صفر شکست داد. هادی در دور دوم با برنده ابراهیم سعیدوف از بلاروس و جمال الدین ماگومدوف از آذربایجان کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۳ نفر شرکت کرده‌اند، محمدباقر یخکشی در دور نخست با عباس رحمان اف از ازبکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان خولیس بونه رودریگوئز از کوبا و ایوان گویدا از رومانی کشتی خواهد گرفت.

به گزارش مدال، پیش از این حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در مبارزه نخست خود برابر دیوید تیلور آمریکایی ناباورانه و با نتیجه ۱۱ بر ۶ شکست خورد و دومین شکست خود مقابل این کشتی‌گیر را بعد از جام جهانی کرمانشاه متحمل شد.

تگ ها


کشتی