پروین : بازیکنان پرسپولیس 80 درصد دریافتی داشتند

پیشکسوت پرسپولیس گفت:بازی با الهلال را بچه ها خوب بازی کردند و باید می بردند ......

پیشکسوت پرسپولیس گفت:بازی با الهلال را بچه ها خوب بازی کردند و باید می بردند.

به گزارش مدال به نقل از کاپ،علی پروین پس از عیادت از ابراهیم آشتیانی عنوان کرد:متاسفانه نسل ما پیر شده است.متاسفانه یکی یکی داریم اینجوری می شویم.خدا را شکر آشتیانی بهتر بود.من چند سال کنار او در پرسپولیس و تیم ملی بازی کردم.امیدوارم هر چه زودتر خوب شود و از بیمارستان مرخص شود.

وی ادامه داد:کوله باری خاطره از ابراهیم آشتیانی دارم.200،300 بازی با پرسپولیس کنار هم داریم و 50 بازی ملی مشترک داریم.امیدوارم هر چه زودتر خوب شود.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره اینکه چقدر برای صعود سرخپوشان در آسیا شانس قائل است گفت:کار پرسپولیس مشکل است.بازی با الهلال را بچه ها خوب بازی کردند و باید می بردند.بازی بعدی را باید ببرند.

وی درباره اعتصاب بازیکنان پریسپولیس بیان داشت:اعتصاب بی معرفتی بچه ها بود.شنیده ام 80 درصد پول گرفته اند.درست نبود این کار را می کردند.هر چقدر هم که نگرفته بودند نباید این کار را می کردند.

پروین افزود:امیدوارم به تمرین بازگردند.من شخصا خوشبین هستم که بچه ها هر چه زودتر به تمرین برمی گردند.

به گزارش کاپ،وی درباره اینکه گفت پرسپولیسی ها 80 درصد پول شان را گرفته اند و نگران تغییر مدیریت هستند گفت:من نگفتم.این حرف خود باشگاه است.باشگاه گفته بازیکنان 80 درصد گرفته اند.به هر حال آخر فصل است و همه نگران پول شان هستند.مدیریت اگر عوض شود هم بازیکنان پول را می گیرند.این کار درست نیست.باید دور هم جمع می شدند و تصمیم می گرفتند پس از پایان بازی ها برخورد کنند.

پروین درباره اینکه 

فکر نمی کنم استقلال این پول گرفته باشد.همه می نالند.بعید می دانم این پول ها را گرفته باشند.به هر حال این فوتبال است.همه باشگاهها چنین مشکلاتی را دارند.نظام ورزش ما باید کاری کند که این تیم ها از نظر پولی حمایت شوند.

وی درباره اینکه از رییس جمهور چه انتظاری دارد گفت:من از رییس جمهور انتظار دارم برای این 16 تیم بودجه تعیین کند.علی دایی هر زمان او را در تلویزیون می بینیم می نالد.اصلا مشخص نیست صاحبان این باشگاه کجا هستند.خود پرسپولیس.اگر همراه اول پول را قطع کرده که کرده از کجا باید پول بیاورند.

پروین افزود:4 میلیارد پول به حساب باشگاه بیاید دو دقیقه دیگر تمام می شود.هر کدام 400 میلیون،500 میلیون.امیدوارم نظام فکری به حال فوتبال کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال