پروین:با محمدحسن هیچ مشکلی ندارم/همه باید از پرسپولیس حمایت کنیم

علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گردهمایی پیشکسوتان این تیم در مورد شرایط شاگردان کالدرون و محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل جدید باشگاه صحبت کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، علی پروین پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در گردهمایی امروز پیشکسوتان پرسپولیس بر حمایت از گابریل کالدرون و مدیرعامل جدید سرخپوشان تاکید کرد.
علی پروین در جمع پیشکسوتان پرسپولیس گفت: پرسپولیس روزهای سختی دارد و به دلیل هتریک در قهرمانی لیگ انتظارات از این تیم بالا رفته است. علاوه بر قرعه سخت تیم در لیگ برتر، گابریل کالدرون تازه به تیم اضافه شده و باید به او زمان بدهیم. از همه شما پیشکسوتان خواستار حمایت از تیم و مدیریت باشگاه پرسپولیس هستم.

سلطان در مورد حضور انصاری فرد به عنوان مدیرعامل پرسپولیس نیز گفت:محمدحسن (انصاری‌فر) شاگرد خودم بوده و امیدوارم بتواند روند موفقیت های پرسپولیس را حذف کند.

پروین با توجه به این که انصاری فرد 14 سال قبل به عنوان مدیرعامل وقت پرسپولیس او را از سرمربیگری این تیم کنار گذاشت و شایعاتی که مبنی بر اختلاف با او به وجود آمده نیز گفت:هیچ مشکلی بین من و محمدحسن وجود ندارد. من به تمام شاگردانم افتخار می‌کنم.پس از انصاری‌فرد هم حمایت کنید، او از جنس خودتان و پرسپولیس است. کسی هم به من نگوید او در فلان مقطع با من مشکل داشت. ما رابطه خوبی داریم. او شاگرد من است و خودم اولین نفر به او تبریک گفتم. کسی دنبال تحریک کردن من نباشد.

پروین اضافه کرد: این که می‌گویند چون آقای درویش شانسی برای مدیریت پرسپولیس نداشت گفته‌ام وزیر از خارج باشگاه مدیر نیاورد، اصلا درست نیست و من فقط نگران بودم که مدیر خوبی منصوب نشود. در مجموع امسال سال سختی است و پرسپولیس قرعه سختی هم دارد و داربی هم نزدیک است بنابراین باید پشتیبان تیم و باشگاه باشیم.


لازم به ذکر است که در این گردهمایی در مورد تمرینات و شرایط تیم پیشکسوتان پرسپولیس نیز بحث و گفت و گو شد. 

بیشتر بخوانید:

خلیلی:جای شجاع و علیپور در لیست ویلموتس خالی است

تگ ها


پرسپولیس علی پروین پیشکسوتان پرسپولیس گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران حمایت پروین از انصاری فرد پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال