پروین:برانکو بازهم جام را بالا میبرد/شک ندارم پرسپولیس در آسیا میدرخشد

اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ شایسته ترین تیم برای قهرمانی است و در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر می برد...

به گزارش مدال،«علی پروین» امروز در گفت و گویی با اشاره به روند صدرنشینی پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: نه از امروز و دیروز بلکه من از چند ماه قبل گفته بودم پرسپولیس مدعی جدی قهرمانی در این فصل خواهد بود. خدارا شکر می کنم که این تیم با روند فعلی می تواند برای سومین فصل پیاپی به عنوان قهرمانی در لیگ برتر برسد.
وی افزود: پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ، بازیکنان خوب و متعصب و هوادارانش شایسته ترین تیم برای قهرمانی است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در پایان فصل قرمزپوشان پایتخت جام قهرمانی را بالای سر خواهند برد.
سرمربی اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس علاوه بر این که برانکو را برروی نیمکت دارد مدیری قوی و کاپیتانی توانمند در داخل زمین به نام سید جلال حسینی دارد که به خوبی در مستطیل سبز همبازیانش را رهبری می کند و او نیز در موفقیت های پرسپولیس نقش تاثیرگزاری را ایفا کرده است.پرسپولیس در بازی با الاهلی عربستان نمایش خوبی را به اجرا گذاشت و توانست با برتری بر این تیم شانس هایش را برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا افزایش دهد. من حتم دارم تیمی که فصل گذشته با شایستگی به فینال مهم ترین و بزرگ ترین تورنمت باشگاهی قاره کهن صعود کرد باز هم در این رقابت ها بدرخشد.
وی ادامه داد: به جز پرسپولیس، استقلال نیز در برابر الهلال عربستان نمایش خوبی را به اجرا گذاشت و این تیم را مغلوب کرد .احساس می کنم هواداران فوتبال ایران از این که تیم های عربستانی برابر سرخابی ها شکست خوردند بیشتر از همیشه خوشحال شدند.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: نمایندگان ایران در قاره کهن باید در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشند و این برای قوتبال ما خوب خواهد بود و به پیشرفت آن کمک زیادی می کند.
 

تگ ها


فوتبال پرسپولیس برانکو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس AFC Champions League فوتبال