پروین:‌ به باشگاه و پیشکسوتان پرسپولیس بی‌احترامی کردند

پس از عدم دریافت بلیت دربی ۹۰ توسط باشگاه پرسپولیس، علی پروین پیشکسوت سرخپوشان در این خصوص واکنش نشان داد و گفت: هر کسی یا هر ارگانی که مسبب این مسئله بوده باید معرفی شده و با او برخورد شود، مگر می‌شود برای بازی دربی به باشگاه پرسپولیس بلیت نداد؟...

پس از عدم دریافت بلیت دربی ۹۰ توسط باشگاه پرسپولیس، علی پروین پیشکسوت سرخپوشان در این خصوص واکنش نشان داد و گفت: هر کسی یا هر ارگانی که مسبب این مسئله بوده باید معرفی شده و با او برخورد شود، مگر می‌شود برای بازی دربی به باشگاه پرسپولیس بلیت نداد؟

به گزارش مدال، ‌در پی اختصاص نیافتن بلیت به باشگاه پرسپولیس برای دربی 90 این مسئله با واکنش تند پیشکسوتان این باشگاه روبه‌رو شده است.
علی پروین با انتقاد شدید از اتفاقات رخ داده گفت: واقعا متأسفم هستم که در فوتبال حرفه‌ای شاهد چنین اتفاقاتی هستیم. همانطور که آقای انصاری‌فرد اعلام کرده هر کسی یا هر ارگانی که مسبب این مسئله بوده باید معرفی شده و با او برخورد شود مگر می‌شود برای بازی دربی به باشگاه پرسپولیس بلیت نداد؟
وی ادامه داد: آقای انصاری‌فرد گفته که همه چیز را در این باره خواهد گفت و امیدوارم قبل از اینکه خود او بخواهد واقعیت‌ها را بگوید با مسئولانی که باعث این بی‌احترامی به باشگاه پرسپولیس شده برخورد شود و من از کمیته انضباطی، کمیته اخلاق، حراست ورزش و حراست فدراسیون فوتبال می‌‌خواهم که به این مسئله ورود کنند و افراد متخلف شناسایی شده و با آنها برخورد شود. انصاری‌فرد سه روز پیگیر این مسئله بود و اتفاقی که رخ داده به همه ما برخورده است.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: من علی پروین هستم و شناسنامه باشگاه پرسپولیسم و هیچ نیازی به بلیت ندارم اما به همه ما بی‌احترامی شده است. محمود خردبین، ضیا عربشاهی، افشین پیروانی، محمد پنجعلی، حمید درخشان، محمد مایلی‌کهن، ناصر محمدخانی، فرشاد پیوس، محسن عاشوری و ... همگی از افتخارات فوتبال ایران هستند که سابقه بازی کردن آنها در پرسپولیس بیش از 100 سال می‌شود اما آقایان با این کاری که کردند به همه پیشکسوتان بی‌احترامی شد و باید با مسببان آن برخورد شود. این یک شیطنت بود که می‌خواستند تمرکز باشگاه ما را به هم بزنند. و گرنه مگر می‌شود که مدیرعامل باشگاه سه روز دنبال بلیت باشد اما چند ساعت قبل از بازی این اتفاقات رخ بدهد؟
وی تصریح کرد: من شناسنامه فوتبال و باشگاه پرسپولیس هستم و نیازی به بلیت ندارم اما کار کسانی که این بی‌احترامی را کردند درست نبود. انصاری‌فرد خودش یک فوتبالیست و همه ما پیشکسوتان و هواداران پشتیبان او هستیم و امیدوارم قبل از اینکه او بخواهد در این باره حرفی بزند مسئولان مربوطه با متخلفان برخورد کنند و اجازه ندهند که این قضیه به راحتی تمام شود.

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه استقلال به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس استقلال دربی 90 آندره آ استراماچونی گابریل کالدرون امیر حسین فتحی محمد حسن انصاری فرد علی پروین لیگ برتر فوتبال ایران بلیت دربی 90 استقلال پرسپولیس استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال