پروین: دوشنبه در کنار مردم تیم ملی را تشویق می‌کنم

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارسو به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی پروین درباره دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان عنوان کرد: تیم ملی در این دوره با تفکرات کی روش مسیر مقتدرانه ای را پیش گرفته و خیلی خوشحالم که تا اینجا ملی پوشان شایستگی های خود را به بهترین شکل نشان داده اند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی پروین درباره دیدار تیم ملی  مقابل ازبکستان عنوان کرد: تیم ملی در این دوره با تفکرات کی روش مسیر مقتدرانه ای را پیش گرفته و خیلی خوشحالم که تا اینجا ملی پوشان شایستگی های خود را به بهترین شکل نشان داده اند .جا دارد به کی روش،دستیارانش و ملی پوشان  بابت این نتایج تبریک بگویم. آفرین به این تیم شایسته که کسی نمی تواند به دروازه اش نزدیک شود چه برسد به اینکه گل بزند.

وی ادامه داد:درست است که تیم ملی تا اینجا عالی کار کرده اما اطمینان دارم کی روش همه تمرکز تیم را به بازی ازبکستان معطوف کرده است.به هر حال فوتبال است و هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.من در صحبت های اخیر کی روش متوجه شدم که او تاکید کرده تا قبل از کسب نتیجه موردنظر در بازی ازبکستان،کسی حق شادی ندارد و این اوج حرفه ای گری او را می رساند.

پروین افزود:سعی می کنم در کنار مردم عزیز کشورمان دوشنبه شب به ورزشگاه آزادی بروم و تیم ملی را تشویق کنم.امیدوارم در سایه حضور پرشور هواداران شب خاطره انگیزی برای فوتبال ایران رقم بخورد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال