Banner

پروین: همیشه از انتخاب‌های دکتر سلطانی‌فر حمایت کرده‌ایم

علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پس از دیدار با وزیر ورزش و جوانان در مورد انتخاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل پرسپولیس و مسائل مطرح شده در این دیدار صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی پروین پس از پایان دیدار با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز در خصوص مسائل گذشته و حال پرسپولیس  با وزیر ورزش و جوانان صحبت کردیم و قرار شد همگی یکدل و متحد از انصاری فرد به عنوان مدیر عامل جدید پرسپولیس حمایت کنیم که البته همیشه پیشکسوتان پرسپولیس از انتخاب های دکتر سلطانی فر حمایت کرده اند. 
وی افزود: انصاری فرد از جنس فوتبال است و ما بسیار از این انتخاب خوشحالیم و همه حمایت می کنیم تا پرسپولیس باز هم به قهرمانی برسد. مردم استقلال و پرسپولیس را دوست دارند و باید شرایطی باشد که بازیکنان این دو تیم بدون دغدغه فوتبال بازی کنند. 
اسطوره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: یک عده ای مطرح کردند که پروین دنبال پست گرفتن است که نه علاقه ای به آن دارم و نه کشش انجامش را دارم. من سی سال در این تیم زحمت کشیدم و درد دل های مردم را که با ما می گویند به وزیر ورزش انتقال دادم. تا موقعی که یک پیشکسوت زنده است باید به آنها توجه کنیم. خیلی از آنها شاید نیاز مالی هم نداشته باشند ولی باید قدر آنان را بدانیم. دل مردم به این دو تیم خوش است و باید کاری کنیم هواداران شاد به خانه هایشان بروند.
پروین در پایان در خصوص تاثیرات ثبات مدیریت در تیم های مختلف باشگاهی از جمله پرسپولیس گفت: اکثر دغدغه های یک تیم مالی است و تا یک مدیر از آینده اش اطمینان نداشته باشد نمی تواند درآمدزایی کند. این دو تیم فقط از فروش برند باشگاه می توانند سالی صد و پنجاه تا دویست میلیارد درامد داشته باشند و دکتر سلطانی فر هم با این حرف موافق است. پس باید به مدیران زمان بدهیم تا برنامه های خود را پیاده کنند.

اخبار مرتبط:

پروین و میناوند آشتی کردند

تگ ها


علی پروین مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران وزارت ورزش و جوانان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال