پروین: پرسپولیس برای سومین فصل پیاپی قهرمان لیگ می‌شود

علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد دیدارهای پیش‌روی سرخپوشان در لیگ برتر صحبت کرد...

پیشکسوت قرمز‌های پایتخت گفت: من نه از امروز و دیروز بلکه از دو یا سه ماه پیش گفتم که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد شد و هنوز هم روی حرفم پایبند هستم.
به گزارش مدال ، علی پروین همچنان اعتقاد دارد پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می‌شود و با اعتماد به نفس خاصی می‌گوید: روی حرفم پایبند هستم، این پرسپولیس توانایی دارد برای سومین فصل پیاپی جام را به دست آورد.
هنوزهم به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اطمینان دارید؟
من نه از امروز و دیروز بلکه از دو یا سه ماه پیش گفتم که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد شد و هنوز هم روی حرفم پایبند هستم. این پرسپولیس توانایی دارد برای سومین فصل پیاپی جام را به دست آورد.
پرسپولیس در اصفهان مقابل ذوب آهن به تساوی رسید.
بازی سنگینی بود و پرسپولیس با تیم خوبی بازی داشت که شرایط مطلوب و ایده الی در هفته‌های اخیر پیدا کرده است و چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا نتایج مطلوبی را پیدا کرده و تساوی در اصفهان نتیجه بدی نیست.
فاصله امتیازی پرسپولیس با رقبا ۵ امتیاز است؟ 
در حالی که ۴ هفته به پایان مسابقات لیگ برتر وقت باقی مانده است این یک فاصله امتیازی خوب است و به پرسپولیس کمک می‌کند تا با آرامش و بدون استرس مسابقات آتی را پشت سر بگذارد و بتواند به آن چه لیاقت و استحاقش را دارد برسد.
پرسپولیس برای تحقق این امر رقیبان سرسختی را پیش روی خود دارد؟
کاملا درست است و نبابد از تیم‌های استقلال، سپاهان و تراکتورسازی به سادگی گذشت که رقیبان قابل احترمی برای پرسپولیس محسوب می‌شوند و تا این جای مسابقات لیگ برتر نتایج خوبی را به دست آورده اند. این تیم‌هایی که اسم بردید برای قهرمانی تلاش می‌کنند و زحمت زیادی را کشیده اند، اما نظر شخصی من بر این است که در پایان فصل جام به قرمزپوشان خواهد رسید.
چند روز پیش گفته بودید بازی پرسپولیس در لیگ برتر تشریفاتی خواهد شد؟
پرسپولیس صدرجدول است و در سه هفته آینده دو پیروزی به دست آورد می‌تواند یک هفته مانده به پایان لیگ برتر قهرمان شده و دیدار آن‌ها برابر پارس جنوبی در هفته آخر تشریفاتی شود. پیش بینی من این است و امیدوارم که تحقق پیدا کند.
پرسپولیس در بازی بعدی خود در لیگ برتر به مصاف سپاهان خواهد رفت. نظرتان در خصوص تقابل با امیر قلعه نویی چیست؟
سپا‌ها ن با امیر قلعه نویی یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است که در دیدار قبلی خود مقابل سایپا به برد پرگلی رسید و با آمادگی کامل رودروی پرسپولیس قرار می‌گیرد. امیر قلعه نویی یکی از مربیان ممتاز فوتبال ایران است که برای او احترام زیادی قائل هستم.
با این که پرسپولیس برابر این تیم کار راحتی پیش رو ندارد، اما به طور حتم با حمایت هواداران پرسپولیس که تحت هر شرایطی یار و پشتیبان تیم محبوبشان بوده اند این تیم توانایی آن را دارد به سه امتیاز کامل رسیده و از این مصاف سخت سربلند خارج شود.
 پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی خواهد رفت نظرتان در خصوص این مسابقه چیست؟
این تیم در بازی رفت خود برابر پرسپولیس نمایش خوبی را به نمایش گذاشت و توانست یک برد شیرین را به دست آورد. این برد باعث شد تا آن‌ها شانس هایشان را برای صعود به مرحله بعدی بازی‌ها افزایش دهند و به طور حتم در بازی برگشت نیز با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان این مهم دور از دسترس نیست و پرسپولیس می‌تواند سه امتیاز دیگر را به دست آورد تا گام بلندی را برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بردارد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران علی پروین پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال