پرو پئیچ: مسئولان باشگاه استقلال به من بی‌احترامی کردند

پرو پئیچ بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال پس از حواشی زیاد در مورد شکایت وی از آبی‌پوشان برای دریافت مطالبالتش، در مورد اتفاقات چند روز اخیر توضیحاتی را ارائه داد...

مهاجم سابق استقلال گفت: من استقلال را دوست داشتم و این باشگاه هنوز هم در قلب من است. اما مسئولان این باشگاه یک‌طرفه مرا کنار گذاشتند و جواب مکاتباتم را هم ندادند و مجبور شدم شکایت کنم.

به گزارش مدال، در روز‌های اخیر مسئله شکایت پرو پئیچ از استقلال و خطر بسته‌شدن پنجره نقل و انتقالات آبی‌پوشان بسیاری از هواداران این تیم را نگران کرده بود. به همین خاطر تصمیم گرفتیم با مهاجم سابق استقلالی‌ها در این زمینه صحبت کنیم. او خیلی زود در آغاز مصاحبه گفت فیفا تعهد داده طلبش را پرداخت کند و فکر نمی‌کند استقلال در خطر محرومیت باشد. تمام این ماجرا‌ها یک ساعت قبل از این بود که باشگاه استقلال به طور رسمی بیانیه بدهد و اعلام کند ماجرای مهاجم کروات به پایان رسیده. پرو پئیچ که عکس پروفایلش را نیز از زمان حضورش در استقلال انتخاب کرده، می‌گوید هنوز علاقه زیادی به استقلال دارد و مجبور به شکایت از استقلال شده وگرنه همیشه هواداران این تیم در قلبش جا دارند.
*ماجرای طلب‌تان از استقلال به کجا رسید؟ 
در آخرین صحبت‌هایی که وکیلم با مسئولان فیفا داشت، قرار شد با ارسال نامه‌ای پرداخت مطالباتم را تضمین کند و پرونده بسته شود. 
*یعنی فیفا قرار است طلب شما را بدهد؟
بله. گویا استقلال مطالباتی از فیفا دارد و فیفا قرار است از محل این طلب‌ها پول من را پرداخت کند. 
*با این حساب استقلال دیگر محروم نخواهد شد؟
فکر نمی‌کنم. اگر پول من پرداخت شود، پرونده بسته می‌شود و دیگر خبری از محرومیت‌های بعدی برای باشگاه نخواهد بود. 
* شکایت از استقلال و احتمال محرومیت، هواداران را نگران کرد... 
من استقلال را دوست داشتم و این باشگاه هنوز هم در قلب من است، اما مسئولان این باشگاه به من و قراردادی که با من داشتند، بی‌احترامی کردند. آن‌ها یک‌طرفه مرا کنار گذاشتند و جواب مکاتباتم را هم ندادند و مجبور شدم شکایت کنم. این ماجرا می‌توانست خیلی زودتر تمام شود. 
* تو یکی از بازیکنان محبوب هواداران بودی... 
من با قلبم برای استقلال بازی می‌کردم و با اینکه فرصت بازی زیادی در این تیم به من نرسید، گل‌های حساسی در این باشگاه زدم. مشکلات به وجود آمده را از چشم مردمی که روی سکو‌ها نامم را صدا می‌زدند، نمی‌بینم و برای آن‌ها هنوز هم قلب آبی می‌فرستم. 
*عکس پروفایل‌تان در پیراهن استقلال است، دوست دارید روزی دوباره در استقلال بازی کنید؟
دیگر فوتبال را کنار گذاشته‌ام و بازی نمی‌کنم، اما خاطرات حضورم در استقلال را هیچ‌وقت فراموش نخواهم کرد. احترام زیادی برای هواداران آبی قائلم. آن‌ها فوق العاده هستند. با اینکه در تیم‌های مختلفی فوتبال بازی کرده‌ام، اما هیچ جای دنیا هوادارانی مثل هواداران استقلال ندیدم. 
* مردم کرواسی از باشگاه استقلال شناخت دارند؟
چیز‌هایی در مورد استقلال شنیده‌اند و با نام این باشگاه بیگانه نیستند، اما هر بار کسی از من در مورد این تیم می‌پرسد به آن‌ها می‌گویم این باشگاه فوق العاده است. هیچ خاطره بدی از زمان حضورم در ایران ندارم. 
* در جریان نتایج استقلال در سال‌های اخیر هستی؟
بله. درست است که چند سالی است از این تیم جدا شده‌ام، اما هنوز لیگ ایران و نتایج استقلال را دنبال می‌کنم. امیدوارم استقلال دوباره به روز‌های خوبش برگردد چراکه تیم بزرگی است و هوادارانش لیاقت بهترین‌ها را دارند.

بیشتر ببینید:

خطیر: ان‌شاالله مشکلات حل می‌شود/ ویدیو

 

تگ ها


استقلال پرونده پروپئیچ لیگ برتر فوتبال ایران علی خطیر امیر حسین فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال