پرچم‌دار ایران در مراسم اختتامیه که بود؟

به گزارش "ورزش سه"، پس از تصمیم مسئولان کاروان ایران مبنی بر غیبت در مراسم اختتامیه المپیک، کمگالیندو، داوطلب اهل کشور کانادا، پرچم ایران را در این مراسم حمل کرد ......

به گزارش "ورزش سه"، پس از تصمیم مسئولان کاروان ایران مبنی بر غیبت در مراسم اختتامیه المپیک، کم‌گالیندو، داوطلب اهل کشور کانادا، پرچم ایران را در این مراسم حمل کرد. گالیندو که ویدیوی حضور خود را در مراسم اختتامیه در بین ورزشکاران کانادایی در صفحه تویتر خود منتشر کرده، در واکنش به حمل پرچم ایران گفته است: «آه خدای من از من درخواست شده تا پرچم ایران را در مراسم اختتامیه حمل کنم. واقعا هیجان‌زده‌ام.»

گالیندو  در ویدیویی دیگری که روی صفحه تویتر خود منتشر کرده، تصویر به وضوح پرچم ایران را در دست دارد.  او در پایان مراسم اختتامیه  توئیت کرده: نه تنها پرچم ایران را در مراسم اختتامیه حمل کردم، بلکه توانستم در محوطه ورزشگاه نیز آزادانه حضور پیدا کنم.

اوکه به عنوان داوطلب در المپیک ریو 2016 حضور داشته است، این رقابت‌ها را با خوشحالی و افتخار به اتمام رساند. این در حالی است که عدم حضور یک ورزشکار ایرانی در رقابت‌های ایرانی چندان مورد علاقه افکار عمومی نبوده است.

تگ ها


اخبار روز المپیک