پرکردن جای خالی ترابی و علیپور سخت است/استعفای یحیی قابل هضم نیست

کارشناس فوتبال ایران گفت: هضم استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس سخت است و اگر مشکلی هم وجود دارد حتما باید در نشست با مدیریت باشگاه مطرح شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر،‌ فرزاد آشوبی، درباره عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی گفت: من فکر می کنم بازیکنانی که جذب شدند قابلیت های فنی بسیار خوبی دارند حالا اینکه در پرسپولیس چه عملکردی می توانند داشته باشند قابل تشخیص نیست. اتمسفر بازی در این تیم و همچنین آنچه کادرفنی از آنها می‌خواهند اهمیت دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس  افزود: پر کردن جای خالی مهدی ترابی و علی علیپور کار بسیار سختی خواهد بود. به هر حال مهم این است حدود ۸۰ درصد این تیم حفظ شود. وقتی استخوان بندی یک تیم حفظ شود بازیکنان جدید هم می توانند راحت تر خودشان را در ترکیب تیم پیدا کنند و با آگاهی فنی بیشتری نسبت به تفکرات مربیان خود عمل کنند.

وی درباره تصمیم یحیی گل محمدی برای استعفا از پست سرمربیگری این تیم تاکید کرد: برایم هضم این موضوع سخت است. اگر بحث استعفایی هم از سوی او وجود داشته باشد حتما باید در فضای رسمی و بطور مستقیم با مدیریت باشگاه مطرح شود. وقتی در رسانه ها به این شکل صحبت می شود چیزی جز بر هم زدن آرامش تیم و بازیکنان به همراه ندارد. این موضوع کمکی به بهبود شرایط پرسپولیس نخواهد کرد و تنها هوادار را نگران می کند.

آشوبی درباره اینکه آیا مدیران باشگاه پرسپولیس به قول هایشان عمل نکردند گفت: نمی دانم واقعا گل محمدی چرا چنین صحبت هایی را انجام داده است. من چیزی از اتفاقات رخ داده نمی دانم و باید پیگیر بود که چرا سرمربی تیمی همچون پرسپولیس چنین صحبت هایی را می کند.

کارشناس فوتبال ایران تصریح کرد: مربیگری یعنی تحمل فشار! این اتفاق در باشگاه های بزرگ به مراتب بیشتر است. وقتی مسئولیت تیم بزرگی مثل پرسپولیس را می پذیرید باید آماده مبارزه با انواع فشارها باشید.

آشوبی درباره شانس پرسپولیس برای صعود از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: نه تنها پرسپولیس بلکه عملکرد نمایندگان ایران قبل از تعطیلی بازی های آسیایی اصلا خوب نبود که حالا بخواهد مثبت باشد مگر اینکه رقیبان تیم های ایرانی ضعف داشته باشند.

او در پایان خاطرنشان کرد: یحیی جزو مربیان بزرگ فوتبال ایران است و توان زیادی دارد که با ماندن در پرسپولیس مشکلات را حل کند. کیفیت فنی او ثابت شده است و باید مشکلات را پشت سر بگذارد.

بیشتر ببینید:

شجاع: به عشق شیش‌تایی‌ها ۶ سال تمدید می‌کنم/ ویدیو

امیر حسینی: برای خرید دائمی نادری پالس مثبت گرفتیم/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فرزاد آشوبی فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال