پریرا:‌ تعطیلی لیگ به ضرر فولاد شد

مهاجم برزیلی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه تعطیلی لیگ برتر برای آنها خوب نبود گفت: امیدوارم بازی‌های لیگ برتر ایران در فضایی امن برگزار شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در پاسخ به این پرسش که «آیا موافق ادامه یافتن بازی‌های لیگ برتر است؟» تاکید کرد: هر فوتبالیستی دوست دارد فوتبال بازی کند، فوتبال در دنیا یک ورزش پرطرفدار است و حتی هواداران در اکثر کشورها هم دوست دارند دوباره فوتبال ببینند. فعلا که فدراسیون فوتبال ایران تصمیم رسمی در این زمینه نگرفته و باید دید مسئولان چه تصمیمی می‌گیرند. امیدوارم بازی‌ها در فضایی امن برگزار شود و سلامتی افراد از هر چیزی مهمتر است.

پریرا ادامه داد: در برزیل هم زمان مشخصی را برای از سرگیری مسابقات اعلام کردند ولی دوباره بازی‌ها عقب افتاد. به هر حال این وضعیت پیچیده است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. من هم منتظرم تا تکلیف بازی‌های لیگ برتر مشخص شود.

مهاجم تیم فوتبال فولاد با بیان اینکه آنها فصل خوبی را پشت سر گذاشتند، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم تعطیلی لیگ به ضرر فولاد شد و برای تیم ما خوب نبود چون تیم ما روند بسیار خوبی داشت. در این فصل حتی این شانس را داریم که سهمیه لیگ قهرمانان را هم کسب کنیم ولی فعلا که تکلیف ادامه بازی‌ها روشن نشده است.

پریرا در خصوص تصمیمش برای فصل آینده و اینکه آیا قصد خداحافظی از فوتبال را دارد، گفت: تا جایی که بدنم اجازه بدهد بازی می‌کنم و فعلا تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال نگرفته‌ام.

بیشتر بخوانید:

واکنش تند هافبک فولاد به سرنوشت لیگ نوزدهم

آذری: نمی‌گذارم کسی از فولاد سو استفاده کند

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان لوسیانو پریرا فوتبال ایران فوتبال