پریشیچ: ۷ امتیاز فاصله داشتیم و حالا صدرنشینیم

ستاره کروات اینتر پیروزی بر ناپولی را در راه رسیدن به صدر سری آ کلیدی عنوان کرد و گفت که قصد تکرار عنوان قهرمانی را دارند....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته از هفته هجدهم سری آ ایتالیا، اینتر در تقابل صدرنشین و قعرنشین میهمان سالرنیتانا بود و با نتیجه ۰-۵ به برتری رسید.

ایوان پریشیچ، دنزل دومفریس، الکسیس سانچس، لائوتارو مارتینس و روبرتو گالیاردینی به ترتیب در دقایق ۱۱، ۳۳، ۵۲، ۷۷ و ۸۷ موفق به گلزنی شدند تا اینتر به پنجمین پیروزی متوالی خود دست یابد.

نراتزوری با ۴۳ امتیاز و چهار امتیاز بیشتر از میلانِ رده دومی، همچنان در صدر جدول ایستاده اند و در صورت غلبه بر تورینو در هفته نوزدهم، نیم‌فصل نخست را با صدرنشینی به پایان خواهند رساند.

در طول سال ۲۰۲۱، اینتر ۱۰۳ گل به ثمر رسانده که یک رکورد جدید در فوتبال ایتالیاست و اولین تیمی است که از سال ۱۹۵۰ تاکنون بیش از ۱۰۰ گل در یک سال به ثمر رسانده است.

ایوان پریشیچ ستاره کروات اینتر در پایان بازی به اسکای اسپورتس ایتالیا گفت:« چند هفته ای است که عملکرد خوبی داریم. نیاز داشتیم به این روند ادامه دهیم زیرا در مسیر درستی هستیم. بعد از گذشت دو ماه اول فصل حالا در حمله خطرناک هستیم و در دفاع نیز به توازن رسیده ایم. به همین خاطر حس واقعا خوبی داریم. ۷ امتیاز از صدر جدول فاصله داشتیم و پیروزی مقابل ناپولی اعتماد به نفس ما را واقعا زیاد کرد. وقتی تیم به این شکل بازی می کند، همه چیز آسان تر به نظر می رسد.»

قرارداد پریشیچ در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد. او در مورد آینده اش گفت:« دو سال گذشته برای من فوق‌العاده سپری شده و من مانند کل تیم، تشنه موفقیت بیش‌تر هستم. فعلا دوست ندارم در مورد آینده صحبت کنم و روی زمان حال تمرکز کرده ام. می خواهیم قهرمانی فصل گذشته را تکرار کنیم.»

تگ ها


ناپولی اینتر میلان ایوان پریشیچ