پریشیچ: نمی‌توان به پیشنهاد بایرن مونیخ نه گفت

ایوان پریشیچ امیدوار است همراه با بایرن مونیخ عملکرد خوبی در فصل پیش رو داشته باشد...

به گزارش مدال، ایوان پریشیچ، وینگر کروات و تازه‌وارد بایرن مونیخ که در این تیم شماره 14 را برتن خواهد کرد، در مراسم معارفه خود، گفت:

"من به این‌جا آمده‌ام تا بخشی از تیم باشم. بازی‌های زیادی وجود دارد و به همه بازی خواهد رسید. قطعاً برخی اوقات مصدومیت‌هایی وجود دارد، بنابراین به تمام بازیکنان در تیم نیاز پیدا خواهد شد. این انتقال بسیار سریع اتفاق افتاد و علتش را هم همه می‌دانیم (مصدومیت لروی سانه و منتفی شدن انتقال او به بایرن مونیخ). امیدوارم او ریکاوری خوبی انجام دهد، اما زمانی که این پیشنهاد برای من آمد، نیاز نبود زیاد به آن فکر کنم. زمانی که باشگاهی مانند بایرن مونیخ به دنبال شما می‌آید، شما نمی‌توانید نه بگویید.

سال گذشته برای من پس از جام جهانی، سال سختی بود. من زمان لازم برای ریکاوری نداشتم و اگر شما به بازیکنانی که در فینال جام جهانی بازی کردند نگاه کنید، می‌بینید که برای بسیاری از آن‌ها هم فصل گذشته، فصل خوبی نبود. امسال اما متفاوت خواهد بود، من آماده‌سازی خوبی با اینتر داشته‌ام. بازیکنان کروات زیادی در باشگاه‌های بزرگ هستند. بایرن هم بازیکنان کروات زیادی داشته است و حتی آن‌ها در آخرین باری که این تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر بود، مثمر ثمر بودند. امیدوارم این اتفاق برای من هم رخ دهد و بتوانم به تیم کمک کنم. من در چند سال گذشته هیچ‌گاه مصدوم نشده‌ام. هر روز قبل و بعد از تمرین سخت کار می‌کنم تا در شرایط مناسب باشم. هم‌چنین علاقه‌ دارم که در تابستان بازی‌های دیگری هم به غیر از فوتبال انجام دهم، بنابراین روی فرم و سالم بودن اهمیت زیادی دارد."

اخبار مرتبط:

کواچ: قرار نیست پریشیچ جانشین کسی باشد

تگ ها


ستاره کروات نیکو کواچ باواریایی‌ها فوتبال جهان Ivan Perišić بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال