پریشیچ یکی از گزینه های مدنظر مورینیو است

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، ایندیپندنت نوشته است، منچستریونایتد و اینتر بر سر خرید پریشیچ اختلاف قیمت دارند، باشگاه ایتالیایی برای فروش ستاره کروات خود ۵۰ میلیون پوند می خواهد، این در حالی است که یونایتد برای خرید پریشیچ، قصد دارد ۳۵ میلیون پوند پیشنهاد دهد ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، ایندیپندنت نوشته است، منچستریونایتد و اینتر بر سر خرید پریشیچ اختلاف قیمت دارند، باشگاه ایتالیایی برای فروش ستاره کروات خود ۵۰ میلیون پوند می خواهد، این در حالی است که یونایتد برای خرید پریشیچ، قصد دارد ۳۵ میلیون پوند پیشنهاد دهد.

پریشیچ ۲۸ ساله مورد توجه باشگاه لیورپول هم قرار دارد، این بازیکن بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ در دورتموند تحت نظر کلوپ کار کرده ولی شخصاً مایل است راهی منچستریونایتد شود و گفته می شود که او درباره جزییات شخصی قرارداد هم با یونایتد به توافق رسیده است. اما شاید مبلغ درخواستی اینتر باعث شود در نهایت شیاطین سرخ از این انتقال صرف نظر کنند.

ویلیان همچنان جزو گزینه های مدنظر مورینیو است ولی این بازیکن برزیلی هم قصدی برای ترک چلسی ندارد. در صورت حضور هر یک از این بازیکنان، ممکن است آینده مارسیال در یونایتد در خطر قرار گیرد، حتی با وجود این که یونایتد اعلام کرده این بازیکن فروشی نیست.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال