پر از لبخند و انرژی؛ سردار عکس‌ها را زیبا می‌کند

بی دلیل نبودکه اسکوچیچ برای بازگشت به اردوی تیم ملی لحظه شماری می کرد چرا که او رابطه خوبی با بچه ها دارد و از همه مهمتر جو خوبی در اردوی تیم ملی وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این نکته ای بود که پیش تر سردار آزمون هم در مصاحبه اش بدان اشاره کرد؛ اینکه اسکوچیچ به نسبت زمان مارک ویلموتس اشتیاق را به اردوی تیم ملی آورده است و شرایط به گونه ای است که بچه ها برای پیروزی با انگیزه هستند. البته یک پای این ماجرا خود سردار آزمون است. بازیکنی که انگیزه اش تمامی ندارد. او جدا از اینکه خوب تمرین می کند همیشه لبخند به لب دارد و به همین بهانه در هرعکسی که اوست؛ زیباست. 

همین دو سه ماه پیش بود که کارشناسان فوتبال روسی نقد کردند که سردار آزمون باید از زنیت برود به این خاطر که از بازی در ترکیب زنیت اشباع شده و دیگر آن انگیزه لازم را ندارد اما لیگ برتر روسیه که شروع شد گلزنی های سردار آزمون هم شروع شد و بعد از هر گل چنان شادی می کرد که گویی اولین فصل حضور در لیگ برتر روسیه را سپری می کند و به دنبال ماجراجویی است. 

البته نه فقط سردار؛ همه بچه ها در اردوی تیم ملی شرایط روحی و روانی خوبی دارند. غیر از این نمی تواند باشد. ایران گزینه اول صعود از گروه است و بازی نخست را هم با پیروزی پشت سر گذاشته است و امشب آماده است با جشن دومین پیروزی شادمان به تهران باز گردد. بدون شک چهره های خندان تمرین به زمین مسابقه خواهد رفت و این صورت ها در پایان بازی با عراق تکرار خواهد شد. همه فوتبال و همه عامل موفقیت تیم در زمین آمادگی جسمانی و تاکتیکی نیست. آمادگی روحی و روانی مکمل این دو فاکتور است که خوشبختانه تیم ملی از آن برخوردار است. 

و قرار است در بازی امشب با عراق سردار آزمون که بعد از پشت سر گذاشتن جلسه محرومیت به ترکیب تیم ملی بر می گردد تیر خلاص را شلیک کند. چرا که نه. با این توانمندی و این چهره خندان سردار آزمون در بازی امشب آماده ایجاد هر موقعیتی است. گل بزند و یا موقعیت سازی کند.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران سردار آزمون لیگ برتر خلیج فارس فوتبال