پر هزینه‌ترین عروسی تاریخ یک فوتبالیست ایرانی

شنیده شده است که ستاره پرتغالی یوونتوس به زودی با نامزد خود جورجینیا ازدواج خواهد کرد. به همین علت سراغ پر هزینه ترین عروسی یک فوتبالیست ایرانی رفته ایم...

به گزارش مدال، این روزها همه جا صحبت از ازدواج نجومی و پر هزینه کریستیانو رونالدو است. فکر می کنید در فوتبال ایران آیا ازدواجی نجومی مانند عروسی ستاره پرتغالی گرفته شده؟ پاسخ مثبت است و این ازدواج نجومی متعلق به کسی نیست جز آقای گل جهان یعنی علی دایی.
علی دایی که در سال ۸۲ در یک مهمانی خانوادگی با همسر آینده خود آشنا می شود و به گفته خود در همان مهمانی تصمیم میگیرد تا پس از سال ها ازداوج کند.
دایی و مونا فرخ آذر در بهمن ماه ۸۳ به عقد یکدیگر درآمدند و ۳ ماه بعد نیز مراسم ازدواج لاکچری خود را برگزار کردند.
مراسم ازدواج برترین گلزن جهان در یکی از تالارهای مجلل شمال تهران با هزاران مهمان برگزار شد و بسیاری از چهره های سرشناس عرصه هنر و ورزش در این مراسم حضور داشتند. 
اما بشنوید از هزینه های نجومی مراسم عروسی آقای گل جهان؛ گفته شده سال ۸۳ دایی بیش از ۲۰۰ میلیون برای این مراسم لاکچری هزینه کرده است. در کنار این هزینه گزاف باید اضافه کرد که قیمت کت و شلوار علی دایی ۳ میلیون تومان بوده است، از قیمت لباس عروس هم که بگذریم!
البته این مراسم پر سر و صدا چندان بی حاشیه هم نبود چرا که چند وقت بعد از عروسی، عکس ها و فیلم هایی از این مراسم در اینترنت پخش شد که باعث خشم علی دایی هم شد. با رعایت جانب انصاف البته باید گفت که آقای گل جهان و اسطوره فوتبال ایران برای پولی که درآورده زحمت فراوانی کشیده است و قطعا حق برگزاری مجلل‌ترین عروسی را دارد.

بیشتر بخوانید:

مراسم ازدواج خصوصی رونالدو در مراکش!

 

تگ ها


علی دایی کریستیانو رونالدو یوونتوس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال