پزشک تیم والیبال سایپا: بازیکنان کرونا را رد کردند

پزشک تیم والیبال سایپا گفت: بازیکنان مبتلا به ویروس کرونا این بیماری را به صورت خفیف رد کردند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، رقابت‌های لیگ برتر والیبال از اواسط شهریور ماه آغاز خواهد شد و تیم های حاضر در مسابقات تمرینات خود را  برای آماده سازی در این رقابت‌های پیگیری می کنند. نارنجی پوشان سایپا نیز با هدایت مصطفی کارخانه تمرینات را از سه هفته گذشته شروع کردند اما ابتلای چند تن از بازیکنان و از جمله سرمربی این تیم کار نارنجی پوشان را سخت کرد.

سیامک افروزی پزشک تیم والیبال سایپا، درباره وضعیت تیم سایپا و ابتلای بازیکنان جدید به ویروس کرونا گفت: در آخرین تست گرفته شده از تیم، سه تن از بازیکنان جوانان به همراه مجتبی قلی زاده مثبت اعلام شدند و سایر اعضای تیم منفی بودند. تقریبا ۱۰-۱۲ تن از بازیکنان و اعضای کادر فنی به ویروس مبتلا شدند و با علائم خفیف رد کردند. فقط امیر حسینی بستری شد که  خداراشکر او هم از بیمارستان مرخص شد.

پزشک تیم والیبال سایپا ادامه داد: ابتلای اکثر بازیکنان جنبه مثبت و منفی داشت. منفی از این جهت که متاسفانه برنامه تمرینی به هم ریخت چرا که ترس از کرونا در تیم وجود داشت و مثبت از این جهت که بازیکنان مبتلا شدند و خفیف بیماری را رد کردند. امیدوارم آنتی بادی ها بالا برود و ایمنی بدن هایشان به ویژه برای فصل پاییز و زمستان که بیماری آنفولانزا نیز هست افزایش یابد.

افروزی درباره وضعیت خودش و کارخانه نیز گفت: کارخانه خوب است. آنتی بادی بدن کارخانه بالا رفته و ایمنی سازی انجام شد. من هم شریطم خوب است تست آخرم منفی شد اما هنوز آنتی بادی ام بالا نرفته است.

بیشتر بخوانید:

افزایش تعداد تیم‌های لیگ برتری والیبال به نفع جوانان است

بررسی۱۴ تیمی شدن لیگ برتر از زبان عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال

 

 

تگ ها


سیامک افروزی والیبال تیم والیبال سایپا والیبال