پزشک پرسپولیس: سعی می‌کنیم بیرانوند را به تمرینات گروهی برسانیم

بازگشت علیرضا بیرانوند به تمرینات گروهی دغدغه اصلی این روزهای کادر پزشکی پرسپولیس است....

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سعی می‌کنیم با تلاش مضاعف، علیرضا بیرانوند به تمرینات گروهی بازگردد.
به گزارش مدال، علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: در حال حاضر سه بازیکن مصدوم داریم که تلاش می‌کینم هر چه سریعتر به تمرینات گروهی بازگردند.
وی در خصوص آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند گفت: علیرضا با پیچیدگی شدید مچ پا مواجه شده است و سعی می‌کنیم هر چه سریعتر به تمرینات گروهی برگردد.
پزشک پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: بیرانوند در حال حاضر فیزیوتراپی می‌کند و از امروز راه رفتن دور زمین را در دستور کار دارد. امیدواریم با شناختی که از او داریم و تلاش و نظر خودش، بتواند هر چه زودتر به تمرینات گروهی بازگردد. ضمن اینکه کادر پزشکی نیز بسیار اصرار دارد که موضوع محقق شود.
حقیقت در مورد وضعیت آدام همتی نیز خاطرنشان کرد: آدام مشکل درد از ناحیه زانو داشت که فیزیوتراپی و تمرینات تقویت عضلات زانو را انجام می‌دهد.
پزشک پرسپولیس همچنین در خصوص وضعیت شایان مصلح نیز عنوان کرد: شایان با کشیدگی شدید همسترینگ مواجه شده و او هم فیزیوتراپی و تقویت عضلات همستریگ را در برنامه دارد.

تگ ها


پرسپولیس پزشک پرسپولیس مصدومان پرسپولیس علیرضا بیرانوند پرسپولیس سپاهان پرسپولیس سپاهان حذفی جام حذفی ایران نیمه نهایی جام حذفی جام حذفی علیرضا حقیقت دکتر حقیقت پرسپولیس جام حذفی فوتبال