پزشک پرسپولیس و رویای یک سال مدیرعاملی!

مهدی رسول پناه بیست و چهارمین هفته مدیرعاملی خود در پرسپولیس را در حالی آغاز کرده که کمتر کسی چنین تصوری را از وضعیت مدیریتی پرسپولیس داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس در حالی لیگ نوزدهم را با قهرمانی به پایان رساند که فصل برای آن ها با ایرج عرب آغاز شد، با محمدحسن انصاری فرد ادامه یافت و با رسول پناه به اتمام رسید. در این بین اما کمتر کسی تصور می‌کرد مهدی رسول پناه نزدیک به شش ماه روی صندلی مدیریتی باشگاه باقی بماند که این اتفاق برایش رخ داد.

او که با تخصص دندان پزشکی در بین اهالی فوتبال شناخته شده، از روز ۲۱ اسفند به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس منصوب شد و در حالی که تصور می‌شد وزارت ورزش در تعطیلات نوروزی با انتخاب جانشین ایرج عرب و مهدی محمدنبی مدیرعامل جدید سرخ ها را مشخص کند اما این اتفاق رخ نداد تا در یکی از سخت ترین دوره های تاریخ باشگاه پرسپولیس از نظر مالی، رسول پناه کم تجربه مسند هدایت باشگاه را برعهده داشته باشد.

در این بین وعده های مختلفی برای رونمایی از هیئت مدیره جدید داده شد ولی هیچ یک به سرانجام نرسید تا رسول پناه ۱۶۴ روز نفر اول باشگاه پرسپولیس باشد. او که حالا شاید به کنایه پیغام تبریک روز پزشک را هم دریافت کند، رویای این را دارد تا بعد از مشخص شدن هیئت مدیره نیز مدیرعامل باشگاه باقی بماند تا رویای دستکم یک سال مدیرعاملی اش، تحقق بخشد.

در سال های اخیر ایرج عرب، محمدحسن انصاری فرد و حمیدرضا گرشاسبی که تجربه بیشتری نسبت به رسول پناه در فوتبال داشتند، در بهترین حالت ۱۳ ماه بر باشگاه پرسپولیس مدیریت کردند اما با این روند شاید شانس به رسول پناه رو کند و در قرن جدید نیز روی صندلی مدیریت سرخ ها بنشیند؛ هرچند که شایعات درباره آینده مدیریتی پرسپولیس چیزی خلاف این را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

هافبک پرسپولیس به دربی می‌رسد

استقلال نامه رسمی زد پرسپولیس هنوز نه/دربی قطعا به تعویق نمی‌افتد

 

 

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال