پست اینستاگرامی مهدی رحمتی در واکنش به رای کمیته انضباطی

کاپیتان استقلال هم مثل تمام عوامل باشگاه و هواداران این تیم نسبت به رای سوپر جام اعتراض کرد و می گوید بازنده اعلام شدن تیمش برخلاف عدالت بوده است ......

کاپیتان استقلال هم مثل تمام عوامل باشگاه و هواداران این تیم نسبت به رای سوپر جام اعتراض کرد و می گوید بازنده اعلام شدن تیمش برخلاف عدالت بوده است.
مهدی رحمتی به عنوان کاپیتان استقلال کمتر وارد مسائل این تیم می شود اما این بار بازنده اعلام شدن استقلال به دلیل عدم حضور در سوپرجام و البته انتخاب برترین های لیگ باعث شده او واکنش تندی نسبت به سازمان لیگ نشان بدهد.
مهدی رحمتی در اعتراض به حکم کمیته انضباطی بیانه تندی نوشت که در ادامه آن را می خوانید:

«وقتی ناراحتی طرفداران استقلال و این همه اشک و خون دل را با چشمانم می‌بینم نمی‌توانم بی تفاوت باشم. *تا کی به خاطر مظلومیت استقلال ساکت باشیم، حرف نزنیم و سکوت کنیم؟
*آقایانی که نتیجه بازی را سه بر صفر اعلام کردید وجدان و خیالتان راحت شد؟
فقط چند سوال دارم، از آقایان مسئول!
*آقای فتاحی و بهاروند ممنون که قانون را در مورد استقلال اجرا کردید، تشکر، تشکر، تشکر ولی چرا وقتی هوادار استقلال در فینال جام حذفی نابینا  شد خبری از شما نبود؟ مگر شما تصمیم گیرنده برگزاری بازی در آن ورزشگاه نبودید؟ مگر شما اصرار نکردید که بازی در آن استادیوم برگزار شود؟ پس قانون برای شما کجاست؟  جوابی هست؟
*مسئولان قبلی استقلال کوتاهی کرده‌اند؟ مسئولان قبلی خواستند سوپرجام برگزار نشود؟ درست اما اگر آقای x میخواست لیگ را تعطیل کنید این کار نمی‌کردید؟
*مراسم بهترین‌ها برگزار و تمام شد و رفت. به همه عزیزانی که انتخاب شدند تبریک می‌گویم ولی هنوز هم نمی‌خواهید قبول کنید اینها انتخابات نیست؟ سال 91 که من به عنوان بهترین بازیکن لیگ انتخاب شده بودم چطور یک شبه همه چیز را عوض کردید؟ حتی عنوان بهترین دروازبان را در آن دوره حذف کردید که من نباشم تا آقای x ناراحت نشود. جوابی هست؟
*انتخاباتی که همه به آن معترض هستند و حق خوری آشکار در آن صورت می‌گیرد انتخابات است؟ خیلی خوشحالم که در این انتخاب‌ها نبوده و نیستم ولی وقتی انتخاب شده و نشده به تصمیم شما معترض می‌شوند حتما چیزی هست! جوابی هست؟ آقای تاج عزیز شما از این دوستان سوال کنید آیا هوادار استقلال حق دارد جواب این سوالات را بداند یا نه؟
حرف برای گفتن زیاد و نگفته فراوان است اما مبادا به خاطر مظلومیت استقلال سرمان را ببرید و ما هم صدایمان در نیاید!»

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال