پست شجاع خلیل‌زاده پس از انتقادات روزبه چشمی

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پستی را منتشر کرد....

بازیکن پرسپولیس بعد از دیدار تراکتورسازی و استقلال متن کوتاهی را منتشر کرد.

به گزارش مدال، روزبه چشمی مدافع استقلال تهران در پایان مسابقه امشب تیمش برابر تراکتورسازی به انتقاد از برخی بازیکنان پرسپولیس پرداخت و مشخص بود که پرسپولیسی مورد نظرش شجاع خلیل زاده است.

وی گفت: «بازیکنان پرسپولیس اعتراض می‌کنند، دادوبیداد راه می‌اندازند، اما اتفاقی نمی‌افتد. به نظرم مقداری تفاوت وجود دارد. یک بازیکن که همه او را می‌شناسند و من نام نمی‌برم، کم مانده بود داور را درون زمین بزند و بیرون از زمین هم داد و بیداد می‌کرد.من در این بازی با اولین اعتراض کارت زرد گرفتم، اما آنها مدام به داور اعتراض می‌کردند و اتفاقی نیفتاد. تیم‌های دیگر اعتراض می‌کنند و بیانیه می‌دهند،‌ اما استقلال چون حرفی نمی‌زند، هیچ اتفاقی برایش نمی‌افتد. به نظرم تفاوت قائل می‌شوند، شما ببینید در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان بازیکن پرسپولیس چطور اعتراض کرد. من هم در این بازی اعتراض کردم و کارت زرد گرفتم. باشگاه‌های دیگر بیانیه می‌دهند. اگر قانون است باید برای همه یکسان باشد.»

بعد از این انتقادات شجاع خلیل زاده در صفحه اینستاگرامش نوشت: ما فقط تو بازی برای تیم خودمون و شخصیت هوادارامون می‌جنگیم. خدا رو شکر که تو آسیا هم بازیکنامون با همین غیرت جنگیدند و باعث خوشحالی هوادارا شدند.

تگ ها


پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال