پست عجیب حاج‌صفی؛ آیا احسان به سپاهان برمی‌گردد؟

احسن حاج‌صفی پستی معنادار را منتشر کرد....

مدافع چپ تراکتورسازی در صفحه شخصی خود تصویری منتشر کرد که برداشت‌های مختلفی از آن شده است.

به گزارش مدال، پس از اینکه مسعود شجاعی ساعتی پیش با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر از جدایی از تراکتورسازی و خداحافظی با هواداران این تیم داد، حالا احسان حاج‌صفی تصویری در صفحه شخصی خود منتشر کرده که اگرچه اشاره‌ مستقیمی به موضوع خاصی ندارد ولی برداشتی که از آن صورت گرفته موجب نگرانی تراکتورسازان شده است.

حاج صفی تصویری منتشر کرده که اشاره به عدد 28 دارد. این شماره پیراهن حاج‌صفی در سپاهان است و او در تیم دیگری جز سپاهان این شماره را بر تن نکرده است.

حاج صفی در تیم ملی 3 می‌پوشد و شماره پیراهن او در المپیاکوس 20 بود و در فصل گذشته هم شماره 26 تراکتورسازی را بر تن کرده بود.

عده‌ای از فوتبالدوستان عقیده دارند این پست حاج صفی اشاره غیر مستقیم به علاقه او به جدایی از تراکتور و بازگشت به سپاهان دارد.

حاج صفی بازیکن محبوب قلعه نویی است که وی در ابتدای فصل تلاش زیادی برای حضور او در سپاهان انجام داد اما این بازیکن در نهایت راهی تبریز و تراکتوسازی شد.

گفتنی است که امروز سپاهان یکی از مهره های تاثیر گذار خود یعنی مهرداد محمدی را به دلیل ترانسفر به لیگ پرتغال از دست داد.

تگ ها


تراکتورسازی احسان حاج صفی خداحافظی مسعود شجاعی مسعود شجاعی امیر قلعه نویی نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتورسازی نقل و انتقالات سپاهان احسان حاج‌صفی سپاهان Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال