پست‌های معنادار بعد از شکست تراکتورسازی؛ قلب‌های زرد برای تیم قلعه‌نویی

دو بازیکن پیکان که سابقه بازی در سپاهان را دارند پست‌هایی را منتشر کردند....

دو بازیکن پیکان بعد از غلبه بر تراکتورسازی پست‌هایی را منتشر کردند.

به گزارش مدال، مهدی امینی و سعید قائدی فر دو بازیکن پیکان که هر دو سابقه عضویت در سپاهان را دارند با قرار دادن قلب های زرد در پست خود به نوعی بردشان را به هواداران سپاهان تقدیم کردند.

قائدی فر بعد زا بازی امروز درباره رقابت تیم های حاضر در صدر جدول رده بندی و رویارویی آنها با تراکتوری ها گفت: اتفاق جالبی پیش از این دیدار برای من افتاد. تقریبا یک هفته قبل از این بازی تعداد بسیار زیادی از هواداران سپاهان از طریق پیام های شخصی در اینستاگرام و همینطور اس ام اس به من می گفتند به خاطر سپاهان هم که شده باید محکم روبروی تراکتور بایستیم و با جان و دل بازی کنیم و هرطور که شده بتوانیم ترمز تراکتوری ها را بکشیم. بهرحال سپاهان و تراکتور برای قهرمانی رقیب هستند و طبیعی بود که هواداران این تیم این درخواست ها را داشته باشند که همین اتفاق هم افتاد و امیدوارم هر تیمی که لایق قهرمانی است بتواند در صدر جدول لیگ قرار بگیرد.

او در پایان گفت: خوشحالم که توانستیم در این بازی پیروز شویم و نشان دهیم شخصیت واقعی پیکان چقدر بزرگ است. برای من که سال ها در باشگاه سپاهان بودم دیدن این باشگاه خیلی جذاب بود. بهرحال می توان پیکان را هم یکی از باشگاه های با برنامه لیگ دانست.

تگ ها


Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال