پسرم می داند بعد از جدایی لمپارد مشکلاتش تمام شده

پدر مارکوس آلونسو، ستاره اسپانیایی چلسی، از انگیزه‌های بالای پسرش برای موفقیت در این تیم می گوید....

به گزارش "ورزش سه"، مارکوس آلونسو بعد از ارائه یک نمایش ضعیف در دیدار مقابل کریستال پالاس بین دو نیمه توسط فرانک لمپارد تعویض شد. ستاره اسپانیایی اما در اقدامی جنجالی پس از تعویض بدون اجازه فرانک لمپارد زمین را ترک کرد و مستقیما سوار اتوبوس تیم لندنی شد.

پس از این اقدام مارکوس آلونسو رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند که فرانک لمپارد به شدت از دست مدافع اسپانیایی عصبانی شده تا جایی که بازیکنان چلسی هیچ‌گاه سرمربی انگلیسی را تا این حد عصبانی ندیده بودند؛ موضوعی که در ادامه باعث شد او به یک نیمکت نشین محض زیر نظر لمپارد تبدیل شود.

بعد از جدایی فرانک لمپارد و روی کار آمدن توماس توخل به نظر می‌رسد اوضاع برای ستاره اسپانیایی بهبود پیدا کرده زیرا او اکنون زیر نظر سرمربی آلمانی بیشتر به میدان می‌رود. در همین رابطه پدر آلونسو درباره شرایط پسرش می گوید: " مارکوس هیچوقت از سعی و کوشش و البته تمرین کردن دست نکشید و در بازی های قبلی نمایش های خوبی داشته است. در واقع اکنون سرمربی می‌تواند رویش حساب باز کند.

درمورد نیمکت نشینی در دوران فرانک لمپارد باید بگویم برخی اوقات این اتفاقات رخ می‌دهد و شما چیزهای زیادی از این مسئله می آموزید‌. در مورد پسرم نیز حتماً همینگونه بود و او اکنون می‌داند که مشکلات و دردسرها برایش به اتمام رسیده است."

تگ ها


مارکوس آلونسو فرانک لمپارد چلسی