پسر رونالدینیو به کروزیرو پیوست؛ لذت دیدن فرزند شاعر فوتبال

پسر رونالدینیو، یکی از سطوره‌های فوتبال برزیل به کروزیرو پیوست....

پسر رونالدینیو، یکی از سطوره‌های فوتبال برزیل به کروزیرو پیوست.

پسر رونالدینیو با تیم کروزیرو به توافق رسید تا در زمان ۱۹ سالگی با این باشگاه قرارداد حرفه‌ای ببندد.
به گزارش مدال و به نقل از سایت گل، ژائو مندز پسر ۱۴ ساله رونالدینیو با باشگاه کریزو به توافق رسید. این توافق بین باشگاه و خود ژائو مندز، روز جمعه و در جریان جلسه تمرین اتفاق افتاد.
آماریلدو ریبیرو، از مدیران کروزیرو به سایت این باشگاه گفت: امروز ما با ژائو مندز قرارداد بستیم که من به شما قول می‌دهم جزو باشخصیت‌ترین بازیکنان نسل بعد است و به زودی به تیم اصلی ملحق می‌شود. او قدی بلند دارد و در عین حال از تکنیک مناسبی برخوردار است. قدرت تمام کنندگی او قطعا به ما کمک خواهد کرد.
زمانی که مندز در تمرینات کروزیرو حضور داشت از گفتن این حقیقت که او فرزند رونالدینیو است امتناع می‌کرد و این مسئله را به عنوان یک راز پیش خود نگه داشته بود. او می‌گوید: باشگاه درهایش را برای من گشود و این حس خوب باعث شد تا من به این انتقال فکر کنم. کروزیرو بزرگترین باشگاه برزیل است و من افتخار می‌کنم در این تیم حضور داشته باشم. روز قرارداد من روز خوبی بود و من از این بابت بسیار خوشحالم.
مندز در پایان گفت: این که بتوانم با یک باشگاه حرفه‌ای قرارداد ببندم همیشه رویای من بوده است.
پدر مندز، رونالدینیو بزرگ فوتبال خود را از تیم گرمیو در شهر پورتو آلگره آغاز کرد  و پس از درخشش به پاریسن ژرمن پیوست تا سفر طولانی و پرافتخارش در فوتبال اروپا آغاز شود.