پسر مارادونا: پدرم معتقد است آنچلوتی ناپولی را قهرمان می کند

پسر اسطوره آرژانتین، بعد از 58 ساله شدن پدرش به تمجید از عملکردش در زمان حضور در ناپولی پرداخت ......


پسر اسطوره آرژانتین، بعد از 58 ساله شدن پدرش به تمجید از عملکردش در زمان حضور در ناپولی پرداخت.
دیگو مارادونا اسطوره باشگاه ناپولی ایتالیا 58 ساله شد. شاید خیلی از طرفداران فوتبال دوست نداشته باشند این بازیکن پا به سن بگذارد. هنوز هم می توان مارادونا را به عنوان محبوب ترین چهره ناپولی دانست.

دیگو جونیور فرزند دیگو مارادونا، حاصل رابطه این ستاره آرژانتینی با زنی به نام کریستیانا سیناریا است که تا سال 2007 به خاطر پنهانی بودن رابطه اش با این خانم، کسی از اینکه او پسر مارادوناست اطلاعی نداشت تا اینکه در سال 2017 عنوان کرد عاشق پسرش است و به او علاقه زیادی دارد و این موضوع را علنی کرد.

دیگو جونیور که از طرفداران دو آتیشه ناپولی است در مصاحبه با یکی از روزنامه های ایتالیایی اظهار داشت:

آمار پدرم وقتی مربی آرژانتین بود بد نیست و در این چند سال اخیر بین مربیان تیم ملی آرژانتین بیشترین درصد پیروزی را داشته است. پدرم همیشه پیگیر بازی های ناپولی است و به این تیم علاقه فوق العاده ای دارد. پدرم هم مثل من حضور آنچلوتی در ناپل را به فال نیک می گیرد و به دانش این مربی ایمان دارد و اعتقاد دارد که ناپولی با آنچلوتی چند جام خواهد آورد.

به نظر من بهترین گلی که پدرم برای ناپولی به ثمر رساند همان گلی است که از روی نقطه پنالتی به یوونتوس زد و نشان داد که در سخت ترین شرایط نیز می توانست برای تیمش مثمر ثمر باشد و اینکه با آن گل ارزش های خود را بار دیگر به همه نشان داد.

تگ ها


فوتبال